KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Hanımlarrrrrrr....

+2
hicran-k
nesko
6 posters
YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
Hanımlarrrrrrr....  Imgleft2/2Hanımlarrrrrrr....  Emptybarbleue  (2/2)

Hanımlarrrrrrr....  Empty
MesajKonu: Hanımlarrrrrrr....    Hanımlarrrrrrr....  EmptyC.tesi Ağus. 21 2010, 14:13

Hanımlarrrrrrr....

HANIMLAR !!! Unutmayın... Bir toz tabakası, altındaki ahşabı korur.

'Bir ev mobilyaların üzerine 'seni seviyorum' yazabildiğinde gerçek bir ev olur .'

Yıllardır her hafta sonu, 'aman biri çıkıp geliverirse' diye en az sekiz saatimi her şeyin mükemmel görünmesine harcıyordum.
En sonunda anladım ki, hiç kimsenin çıkıp geldiği filan yok; hepsi dışarıda hayatlarını yaşayıp eğleniyorlar !

ŞİMDİ, insanlar ziyarete geldiğinde, kendimi evimin durumunu izah etmek zorunda hissetmiyorum;

İnsanlar, benim daha çok dışarda hayatımı yaşarken ve eğlenirken ne yaptığımla ilgililer.

Bunu hala keşfedemediyseniz, lütfen tavsiyelerime kulak verin.

Hayat kısa, tadını çıkarın !
Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın .......
ama onun yerine bir resim yapmak, bir mektup yazmak daha iyi değil mi, kurabiye ya da bir kek pişirmek, bir tohum ekmek toprağa, istemek ve gereksinim duymak arasındaki farkı keşfetmek ?

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın, ama bilin ki çok zamanımız yok . . . .
içilecek bir kahveyle, yüzülecek bir nehir, tırmanılacak bir dağ, dinlecenek bir müzik, okunacak bir kitap, dedikodu yapılacak arkadaşlar, sürdürülecek bir hayat .

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın,
ama bilin ki dünya gözlerinizi kamaştıracak güneşle dışarıda, saçlarınızın arasında gezecek rüzgarla, karla, sizi ıslatacak yağmurla... Bu gün bir daha yaşanmayacak.

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın , ama hep aklınızda bulunsun, yaşlılık bir gün gelecek ve bu çok da hoşunuza gitmeyecek . . .

Ve bir gün bu dünyadan gittiğinizde - ki hepimiz mecbur gideceğiz - geride daha çok toz bırakacağız !

Bunu hayatınızdaki kadınlarla paylaşın.
Topladıklarınız değil, nasıl bir yaşam yaşadığınıza dair dağıtabildiklerinizdir hayat...

NETTEN ALINTIDIR...
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Hanımlarrrrrrr....    Hanımlarrrrrrr....  EmptyC.tesi Ekim 23 2010, 12:18

güzeldi teşekkür
antepli
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
antepli

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Hanımlarrrrrrr....    Hanımlarrrrrrr....  EmptyPaz Ekim 24 2010, 02:22

muhteşem..temizlik yapacam diye kendini paçalayanlara demi...öyleyse bende nasibimi aldım...teşekkürler......
elanur
prenses
prenses
elanur

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Hanımlarrrrrrr....    Hanımlarrrrrrr....  EmptySalı Kas. 02 2010, 10:47

evet çok güzel şeyler yazmışın ama kim pis bir evde yaşamak isterki?
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Hanımlarrrrrrr....    Hanımlarrrrrrr....  EmptyÇarş. Kas. 03 2010, 00:59

teşekkürler
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Hanımlarrrrrrr....    Hanımlarrrrrrr....  EmptyÇarş. Kas. 03 2010, 19:57

herşey güzelde temizlik imandan gelir eğerki bi gün gideceğiz diyorsak bunuda unutmamak gerekir
herşey dozunda yapılmalı bence herşeyin aşırısı zarar...
antepli
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
antepli

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Hanımlarrrrrrr....    Hanımlarrrrrrr....  EmptyPerş. Kas. 04 2010, 20:14

[quote:5283="elanur"]evet çok güzel şeyler yazmışın ama kim pis bir evde yaşamak isterki?[/quote] elanur arkadaşım iyi güzel yazmışsın ama biz beğenerek evet hiç temizlik yapmadan,pis evde yaşayalım demiyoruz ki,,kimse pis evde yaşamak istemez!!!sadece yaşamak için temizlik yapalım,temizlik yapmak için yaşamayalım! diyoruz..hayatımız temizlik yapmakla geçmemeli,hayatın güzelliklerininde tadını çıkarmalıyız.gerektiği kadar temizlik yapmalıyız..ben hergün 2kere evi süpürüyorum mesela neden ki bir kere yetmiyormu? ama aşırısına gerek yok ve bunu yeni anlıyorum ....onun için paylaşımına tekrar teşekkür ediyorum arkadaşımmmm

Hanımlarrrrrrr....
1 sayfadaki 1 sayfası