KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ : Misafir
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  
Paylaş | 

mayasır hastalığı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: mayasır hastalığı   Cuma Kas. 13 2009, 09:52

Değerli arkadaşlar,ben de buradan mayasır hastalığı ile ilgili bir tecrübemi aktarmak istiyorum.Mayasır tüm insanlarda zaman zaman vücudun makat bölgesinde meydana gelen kızarma,şişme veya halk diliyle meme oluşumu.Bu hastalık tıbbi olarak o bölge ameliyat yoluyla kesilerek veya açılarak o bölgede yer alan kirli,pis kan akıtılarak temizlenmeye çalışılıyor.Bazende o bölgede pis kan oluşumu tekrar daha sonra yeniden oluşuyor.

Bu hastalığa iyi gelen ve faydası görülen lokman hekim ilaçlarından birisi hakkında bilgi vereceğim.Dalları aşağı doğru sankan ve salkım söğüt denilen ağacın yeni çıkan ince dalları üzerindeki taze söğüt yaprakları toplanır,iyice yıkandıktan sonra 100 derecede güzel bir şekilde kaynatılır ve süzülür.Bunun içerisine zeytin ağacının köküne yakın bölgesinden alınan kuru ağaç kabuğu havanda iyice dövülüp un haline getirildikten sonra yarım litre zemzem suyu dökülerek,yani söğüt yaprağı,zeytin ağacı kabuğu ve zemzem suyu üçü bir arada yaklaşık olarak 30 dakika karıştırılır.30 dakika sonra bu karışım bir krem,merhem haline geliyor.Oluşan bu merhem makatın ilgili yerine günde dört defa sürülür.Zamanla makatta yer alan bu kızarıklık kanayarak pis kan bu bölgeyi terkeder ve hasta bu illetten kurtuluyor.
Bu anlatım kendi akrabalarım ve çevremde ki dostlarım tarafından denenerek olumlu sonuçlar alınmıştır.
Çevremizdeki insanlara bu bilgiyi aktararak faydalar sağlayacağına inanıyorum.
Hastalarımıza Allahtan acil şifalar dilerim.alıntıdır

mayasır hastalığı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası