KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz

4 posters
YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz Imgleft2/2diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz Emptybarbleue  (2/2)

diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz Empty
MesajKonu: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 09:15

[b][font:96d2=Palatino Linotype]Diyet yapmayı gerektirmeyen, önce kilo almayı önleyen öğütler..
[color:96d2=black]1. Uyanır uyamaz bir bardak ılık su için (Tercihen yarım limon suyuyla da karıştırabilirsiniz.)[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]2. Beslenme uzmanlarının tavsiye ettiği türden bir kahvaltı hazırlamayı deneyin! Çay ya da kahve, iki dilim kepek ekmeği ve üstüne 12 ila 15 gram arası az miktarda yağ, 1 kaşık reçel ya da bal, taze sıkılmış meyve suyu ve bir kâse doğal yoğurt. Eğer gününüz hareketli ya da hiperaktif geçecekse, listeye küçük bir parça peynir ya
da bir adet yumurta da ekleyebilirsiniz.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]3. Gönül rahatlığı ile doğal yoğurt ve beyaz peynir tüketebilirsiniz. Yağsız olmalarına ise gerek yok. Aradaki fark çok az ve kendinizi mahrum etmenize değmez. Yağsız yoğurt 50 ila 55 kalori içerirken; doğal yoğurt 60 kalori ve tam yağlı sütten yapılan yoğurtlar ise 80 kalori içeriyor. Ancak miktarı az tutun.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]4. Gün boyunca çantanızda gazsız maden suyu ya da bir termos yeşil çay bulundurmaya çalışın. Bu ünlü yıldızların da tercih ettiği bir yöntem. Test ettik, işe yarıyor![/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]5. Bir elma, birkaç üzüm tanesi ya da kuru meyve (incir ya da kayısı) yiyerek, sabah 11:00 gibi başlayan açlık krizlerinizin önüne geçebilirsiniz. Bu size canlılık kazandıracak ve daha yemeğin başında ekmek sepetine uzanmanızı engelleyecek gayet akıllı bir yöntem...[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]6. Mönünüzde keyfinize göre patates (kızartması hariç), pilav ya da tam tahıllar gibi glüsit içeren bir besin
bulundurabilirsiniz. Bu öğleden sonra hissedebileceğiniz açlığı engeller, yanında da kilonuzu tehlikeye sokmadan rahatlıkla et, balık ya da yeşil sebze tüketebilirsiniz.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]7. Tavuk, hindi, ördek ya da balık yiyebilirsiniz. Bu hem daha sağlıklı hem de daha ekonomik olacaktır.
8. Tahıl ekmeği, esmer pirinç ya da yine esmer ve doğal unu tercih etmelisiniz. Bağırsaklarınız size minnettar olacak ve yalnızca, iyi besinleri vücudunuzda tutacak.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]9. Tatlı olarak meyvelere odaklanmayı denemelisiniz. (Meyve salatası, komposto ve hafif tatlı bir şerbet gibi). Kalori hesapları içinde kendinizi kaybetmenizin bir anlamı yok! Dondurma, pasta, creme brulee ya da fazla yağ ve şeker içeren, yani çok kalorili olan tehlikeli eğilimlerinizi başka bir zamana ertelemelisiniz.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]10. Gurme restoranlardan uzak durmalısınız. Göz kamaştırıcı bile olsalar minik kurabiyeler, drajeler ya da diğer
şekerlemeler oburları tuzağa düşürmekten başka bir işe yaramaz![/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]11. Dirençli olun ve unutmayın! Ekmek ve yağı kahvaltıda tüketebilirsiniz ama öğle yemeğinde değil. Ne turpla ne de peynirle... Sonuç olarak yağın 100 gramı 800 kalori içeriyor. Bizden söylemesi![/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]12. Bir parça siyah çikolatayı kahvenizle birlikte tüketebilirsiniz. Hatta ikinci parçayı bile.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]13. Çay tiryakisi olmanızda bir sakınca yok. Çay Diyeti kitabının yazarı Anne Dufour'a göre tedavi edici erdemleri dışında bizi eritecek üç süper içeriği var; kalorileri uyaran ve yakan kafein, yağları
yakan kateşin ve açlık gidermede oldukça önemli olan EGCG. Çayın yanında bir avuç fındık, ceviz ya da kuru meyve tüketin. Enerji kaynağı olarak mükemmel bir kaynak oluşturacaklar...[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]14. Çayınızda, kahvenizde ya da yoğurdunuzda tatlandırıcı kullanmaktan uzak durun. İştah mekanizmanızı sarsarak ve şeker isteğinizi artırarak, istediğiniz etkinin tam tersini yaratabilir.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]15. Eğer size -hele en sevdiğiniz- bir tabak yemek sunulursa 'Hayır, teşekkür ederim'demelisiniz. Biraz yoksun kalacaksınız ama gereksiz kalori almaktan da kurtulacaksınız. Ayrıca, siluetinize karşı da çok büyük bir saygı göstereceksiniz. Kısacası, mükemmel olacaksınız.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]16. Arkadaşlar arasındaki atıştırmalar esnasında kırmızı şarabınızın ikinci kadehini yarıda bırakmayı deneyin. En küçük alkol kadehini dahi sistematik olarak reddederek partiyi mahvedenlerden biri olduğunuzu da düşünmeyin. Böylelikle yüz ila üç yüz kaloriden kurtulmuş olacaksınız.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]17. Gardırobunuzda en güzel elbisenizin yanma, skinny jean'inizi ve kalem eteğinizi ölçü olarak asın. İçlerine hâlâ sorunsuz sığabiliyor musunuz? Biraz şişman hissettiğiniz an iki ya da üç günlüğüne hafif bir diyet ya da protein günü uygulayabilirsiniz.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]18. Hiç tereddüt etmeden şu üç tuzak soruyu cevaplayın; 'Bir kolada kaç kalori vardır?', '100
gram mayonezde kaç kalori vardır?' ve '100 gram sucukta ne kadar kalori vardır?' Kolada 450, mayonezde 765, sucukta ise 450 kalori vardır.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]19. Selülit karşıtı alışkanlıklar edinmelisiniz. Her sabah ve her akşam karnınız ile üst bacaklarınıza yapacağınız küçük bir masajın yerini hiçbir şey tutamaz. Bu nedenle performansı günden güne yükselen, son çıkan inceltici kremlerden birini deneyebilirsiniz.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]20. Kate Moss, Heidi Klum ya da Gisele Bündchen üzerine fazla odaklanmayın ve daha da çekici olan Stephanie Seymour taraflarına bakmayı deneyin. Haftalık yaptıracağınız iyi bir masaj güzel kalmanızı sağlayabilir.[/color][/font][/b]
[b][font:96d2=Palatino Linotype][color:96d2=black]Makale: Daniele Bot[/color][/font][/b]
nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:
diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz Imgleft2/2diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 10:10

verdiğin bu bilgiler için teşekkürler canım

diyet zayıflama konusunda arkadaşların tavsiyeleri tecrübeleri olanlar yazarsa bizlerde bilgi edinmiş oluruz.
son günlerde sandoroz sakızıyla elma sirkesini içerep zayıfllanıyor diye bir furya çıktı ama ne derece doğru acaba ???

elma krom tabletlerini de merak ediyorum. kendi yada yakını kullanan faydasını gören oldumu acaba. bende almayı düşünüyorumda öneren varmı onu öğrenemedim.

acele zayıflamam gerek Smile
ama bana diyet demeyin lütfen şekerim. çünkü migrenim olduğu için diyet yapamıyorum

ne dersiniz arkadaşlar tecrübeleriniz tavsiyeleriniz varsa paylaşalımmı
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 10:50

sandoroz sakızını ebnde duydum ıse yarıyormukı
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 10:52

bilmemki canım
şarkısı Hazal tv de sandorozla zayıfladığını söylemişti
ondan sonra bu furya başladı. bende bir ara denedim ama fazla sürdüremedim
çünkü içimi zor bişi. ağzına alıp yiyorsun kum yer gibi oluyorsun üstünede
elma sirkeli su içiyorsun. aç karnına miden dayanabilirse sende dene Smile
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 10:54

ben de kılo var ama deneyemem kı ya kotumu kı tadı
nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 10:58

sandorozun tadı yok. sadece ağızda çiğneyince kum yemiş gibi oluyorsun
rondoda çekilp suya katılıpta içilirmiş onuda denedim ama o daha zor
içiliyor suyun üstünde kalıyor hep.
çiğnemek daha iyi kum misali hariç Smile
ama üstüne elma sirkeli su içmek daha bir işkence geldi bana.

elma krom tableti hakkında bilgin varmı hiç onu denemek istiyorum
acaba gerçekten zayıflatırmı
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 10:59

[b]elma krom da bu ara yaygınlaştı ama herhangı bır bılgım yok canım..işe yarar dıye dusunuyorum ben[/b]
nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 11:03

eczacı bayana sormuştum elma kromu. teyzesi kullanmış
yürüyüş yaparak 5 kilo vermiş. bana önermişti.

bir kadın sitesinde bu konuya abone olmuştumda
ordaki msjlarda kimi tavsiye ediyordu faydasını görmüştü
kimide fayda bulamamız para tuazğı diyordu

bünyeden bünyeyemi değişiyor acaba. yada o faydasını göremeyenler netteki
sitelerden sipariş eden olabilir. kullanacaksakta tanıdık eczaneden almalıyız bence

birşey kaybetmeyiz sadece bi 68 milyoncuk heba olur sadece [img]https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_biggrin.png[/img]
denemeyi düşünüyorum. haftaya belediyenin spor salonunada başlıyorum
belki ikisi bir arada fayda bulurum

sen ne yapmayı düşünüyorsun
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 11:37

[b]İNŞ ISTEDIGINE KAVUSURSUN CANIM .BEN BIR İŞE BASLIYAYIM DIYET VE SPOR YAPACAGIM KARARLIYIM BAKALIM[/b]
nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 11:47

yeni işin hayırlı uğurlu olsun canım
ben 2 sene oldu emekli olalı. 24 yıl çalıştım evde pinekliyorum şimdi.
çalışırken zayıftım. emekli olunca evde kilo aldım
çalışırken zor oluyor diyet ve spor ama inş. sen başarılı olursun
hem zaten çalışırkende koşturmaktanda zayıflarsın
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 11:54

[b]4 yıl once 47 kıloydum ben ogluma hamıle kaldım aldım bı dahada veremedım 4 yıldır evdeyım artık calışma zamanı gelıp gectı[/b]
nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 12:25

bir forumda okudum
soğan suyu içmekde zayıflatırmış. sizde duydunuzmu bunu

bunu benim kuafördeki manikürcü bayandanda duymuştum. oda bir zamanlar soğan suyuyla zayıflamış.
bende denedim içilmeyecek bişi değil hani Smile
nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 12:27

[b][u]FORUMDA SOĞAN SUYU İÇEN BAYANIN MSJINI SİZE KOPYALIYORUM :[/u][/b]

Bendede tartılmaya çıktığmda kilomda düşme hemen olmadı.Daha öncede dedim kilom eksilmedi ama giyemediğim kıyafetleri gitmeye başladım.Göbeğim ufaldı aynı zamanda bende mide şişkinliğide vardı midem dahi çıkıktı ondada azalma oldu.Sanırsam 1 ay gibi zamanda yavaş yavaş kilo verdim .elektronik tartıda tartıldığımda kilolarım gram olarak azalmaya başladı kendime sö verdim suya başladığımın 2. ayının sonuda tartılacağım diye.8 kilo vermişim.Bu beni gaza getirdi yine suya devam ettim ama bu arada tatlı hamur sadece tadımlık yedim fakat hiç aç kalmadım yani yemeklerimi ekmek olmadan bol salata ile yaptım.3 ayın sonunda tam 75 kilodan 62 kiloya gelmişim.Bundan sonra soğan suyuna 15 gün kadar hiç içmemecesine ara verdim.bugun sonunda yine suya başladım bu sefer gün aşırı içmeye başladım.Ağustos başında tatile çıkcağım zaman tartıldım kilom 58 olmuş.O günden beride 57-58 arası gezip duruyorum..Ama her akşam bir bardak ılık su,1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 çay kaşığı balı karıştırıp 20.00 gibi içiyorum.saati söyledim çünkü yemklerden belli süre sonra çay keyfimi yapmam gerektiği için çayımı ateşe koymaya gittiğide bu sirkei suymuda içmiş oluyorum:)))
Arkadaşlar kilo vermediğinizi görünce moraliniz bozulmasın bilindiği gibi bünye olayı inanın 1 ayın sonunda kilo vermeye başladığınızı giysilerinizin hayli bollaştığını fark edeceksiniz.Önemli olan moral ben kilo veriyorum diyeceksiniz
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyCuma Ara. 04 2009, 19:59

nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyC.tesi Ara. 05 2009, 01:58

canımcım sevmesende zayıflamabilmek için katlanacan mecburen.
ben bu sabah içmeye başladım. çokda zor olmuyor
tiksinmeden içiver. bardağa koy bir dikişte iç, içerken soğanın kokusunu almıyorsunki. sadece son yudumu yutarken biraz kokusu geliyor o kadar.
kötü olursa ardınan hemen bir iki yudum meyve suyu yada bir dilim meyva ye.
bence denemeye değer. o sitedeki msjları okudum çoğu zayıflamış bu sayede.
birbirimize destek olalım beraber yapalım

ne dersin ???
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyPtsi Ocak 04 2010, 01:14

kızlar bu sogon suyu nasıl yapılıyor bıde ben denıyım ya bendede aynı dert var ama ben troit hastasıyım ışe yararmı acaba bana uygun dıyet varmı paylasırsanız sevınırım
nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyPtsi Ocak 04 2010, 07:05

cagan arkadaşım...
soğanı hergün taze kaynatıp içmek gerekiyormış.
sabahları 1 soğanı soy, 4 bardak suyla 15 dakika kadar kaynat.
aç karnına günde 3 kere iç.
zayıflatıyormu bilmem ama gribe iyi geldiği kesin. gribim soğan suyuyla geçti.
troite zarafı faydası etkisi varmı bilmiyorum.
kızımda da troit var araştırdım. her öğünde yemekten önce biraz dereotu
yemek troite iyi geliyormuş. 2-3 ay dereotu yenecek ama 2-3 ay sonunda mutlaka tahlil yaptırmak lazımmış. zira dereotu troiti yok ettiği için tahlil yaptırıp ilacı kesmek gerekebilirmiş.
sağlık günler dilerim canım...
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz   diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz EmptyPtsi Ocak 04 2010, 20:15

tsk ederım canım sagol dere otunu bende duydum ama denemedım ac karnına zor olur heralde verdıgın bılgı icin sagol kızınada gecmıs olsun canım

diyet yapmadanda zayıflayabilirsiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En İyi 10 Diyet
» diyet yalanları
» Mucize diyet
» Acil Diyet
» ~ Mutluluk Verici Diyet