KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler

+3
hicran-k
şirine
sirinadmin
7 posters
YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler Imgleft2/2Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler Emptybarbleue  (2/2)

Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler Empty
MesajKonu: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyC.tesi Ekim 17 2009, 19:51

[size=7][b]Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler [/b][/size]

[size=7][b]benımkı evden dısarı hiç cıkmaz iş dısında ona cok kızarım..[/b][/size]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
şirine
yeni üye
yeni üye
şirine

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyPaz Kas. 01 2009, 11:57

DURMADAN YABANCI FİLM İZLER BENDE YABANCI FİLM HİÇ SEVMEM...
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler Imgleft2/2Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyPaz Kas. 01 2009, 12:41

şirine'ye katılıyorum
liyla60
prenses
prenses
liyla60

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyC.tesi Ara. 05 2009, 10:31

inadını ............
nightblue34
forumun ablası
forumun ablası
nightblue34

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyC.tesi Ara. 05 2009, 10:37

[b]banyoyu yeni temizlemişken sakallarını kesmesini Sad[/b]
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyC.tesi Ara. 05 2009, 10:51

[b]CORAPLARINI KIRLI SEPETI YERINE BANYONUN ONUNE ATMASI[/b]
eren
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
eren

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyÇarş. Ara. 09 2009, 01:11

sevdiğim dizi varken maç izlemesi
civanpercemi
zirvedeki mod
zirvedeki mod
civanpercemi

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyÇarş. Ara. 09 2009, 01:40

bütün gün ne arayıp ne yiycez demesi doyuramadım bi türlü doyuramadımm
http://www.rengarenk39.blogcu.com
nightblue34
forumun ablası
forumun ablası
nightblue34

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyÇarş. Ara. 09 2009, 02:03

[quote:d1d2="civanpercemi"]bütün gün ne arayıp ne yiycez demesi doyuramadım bi türlü doyuramadımm[/quote]

[b]demekki yemeklerin çok lezzetli, doyamıyor eşin Wink

bizdede tam tersi, bazen ben eşime sorarım bugün ne pişiriim diye, sen bilirsin der. e ben bilsem sana sorarmıyım yaaaa....!!!!
[/b]
civanpercemi
zirvedeki mod
zirvedeki mod
civanpercemi

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyÇarş. Ara. 09 2009, 02:10

ay çok teşekkür eh güzelde yaparım yanimm Smile)ama ben sinir oluyorumya ondan sırf zevkine arar gıcık etsin diye bazen açmıyorum teli ben onu sinir ediyorummm eeee öylee:) ay biz bi alemiz yaa bi görseniz
http://www.rengarenk39.blogcu.com
nightblue34
forumun ablası
forumun ablası
nightblue34

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyÇarş. Ara. 09 2009, 02:24

[b]ne güzel, Allah bozmasın, neşenizi eksik etmesin. evlilikte o heyecanı kaybetmemek gerek...

[/b] [img]/users/3113/12/92/97/smiles/487927.gif[/img]
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler   Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler EmptyÇarş. Ara. 09 2009, 07:13

[b]kıs sıbel yıne guldurdun benı ya.benımkınede zorla ne yıyecenne yapım dıyprum agzından laf alamıyorum.yemek secıyor:([/b]

Eşlerinizin sevmediğiniz yönleri neler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yabancı siteden hırkalar ,yelekler ,patikler daha neler neler buyrun..
» Eşlerinizin evlenmeden önceki ilişkileri sizi etkiledi mi?
» burçların kötü yönleri
» Atamızın bilinmeyen yönleri ...
» Sevmediğiniz biriyle sırf "zengin" olduğu için evlenir miydiniz?