KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.

+5
AkideŞekeri
cagan
tebessüm
EBRAR
umran
9 posters
YazarMesaj
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:
kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. Imgleft2/2kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. Emptybarbleue  (2/2)

kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. Empty
MesajKonu: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptySalı Nis. 27 2010, 08:43

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son umran tarafından Salı Nis. 27 2010, 23:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://emnkaragol@hotmail.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptySalı Nis. 27 2010, 20:22

çok güzel

umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:
kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. Imgleft2/2kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptySalı Nis. 27 2010, 23:32

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
EBRAR
yeni üye
yeni üye
EBRAR

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptySalı Haz. 08 2010, 01:28

cok güzeller emegine sağlık fakat nasıl yapılıyor biraz bilgi verebilirmisiniz
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptySalı Haz. 08 2010, 01:45

ablam süpersin ellerin dert görmesin..
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptySalı Haz. 08 2010, 05:24

[quote:1a37="EBRAR"]cok güzeller emegine sağlık fakat nasıl yapılıyor biraz bilgi verebilirmisiniz[/quote]bu kasnak işinin yapılışı sitemizde var canım.bakarsan orada çok güzel açıklamışlar.eğer anlayamazsan sana yardımcı olutum.
EBRAR
yeni üye
yeni üye
EBRAR

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptySalı Haz. 08 2010, 19:13

sitede yeni oldugum icin baktım bulamadım yardımcı olursanız cok iyi olur
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptySalı Haz. 08 2010, 22:42

umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptyPerş. Haz. 10 2010, 08:22

[quote:931c="EBRAR"]sitede yeni oldugum icin baktım bulamadım yardımcı olursanız cok iyi olur[/quote]arkadaşım.anasayfaya girdiğinde boncuk işleme adı altında başlık var oraya tıkla.o başlıkta kasnakta örtü yapımı var.video anlatımı.oraya bak canım.resimlenmiş olarakta var ama.onuda bulunca eklerim.kolay gelsin ...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptyPerş. Ağus. 05 2010, 06:46

emeklerine sağlık cnm bol müşteriler
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptyPerş. Ağus. 05 2010, 08:30

sağol canım.allah cümlemize bol müşteriler nasip etsin....AMİN....
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptyPerş. Ağus. 05 2010, 10:12

çok güzel olmuş canım ellerine kollarına sağlık güle güle güzel günlerde kullan canım inşallah super
cemremfm
yeni üye
yeni üye
cemremfm

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptyCuma Ocak 28 2011, 13:07

örnekleriniz çok güzel bende yapmaya çalistim fakat 2 kenar sizinkiler gibi oluyor ama karsıki iki kenar aynisi olmuyor bir türlü yöntemini bulamadim bu konudada acemiyim sarma yöntemleri konusunda yardimci olursaniz sevinirim..
seheraltok
yeni üye
yeni üye
seheraltok

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptyPaz Şub. 06 2011, 18:15

merhaba abla elina saglık çook güzel olmuş bn siteye yeni üye oldum anlatımını yaparmısınız bide bununiçin neler lazımdr şimdiden teşekkürler:)
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptyPaz Şub. 06 2011, 22:03

musaıt oldugumda ben bulup eklerım arkadaslar
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
seheraltok
yeni üye
yeni üye
seheraltok

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptyPaz Şub. 06 2011, 22:06

teşekkürler
kny
yeni üye
yeni üye
kny

MesajKonu: Geri: kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.   kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm. EmptyÇarş. Şub. 16 2011, 05:10

ellerinize sağlık çok şık olmuş....

kasnak işi orta sehpa veya servis sehpası örtüm.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» siyah renk kasnak işi sehpa örtüm.
» kasnak işi masa örtüm
» kasnak işi masa örtüm.
» kasnak ile yaptığım buzdolabı örtüm.
» Çok amaçlı orta sehpa