KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

anlatımlı bebek yeleği

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

anlatımlı bebek yeleği Empty
MesajKonu: anlatımlı bebek yeleği   anlatımlı bebek yeleği EmptyCuma Nis. 30 2010, 02:47

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Arkadaşlar 89 ilmekle yeleğe başladım 4 sıra haroşe ördükten sonra
[b][u]1 sıra:[/u][/b]8 ilmek kenar ilmek için haroşe ördükten sonra 1 düz 1artır 4 ilmek düz 3 ilmek ters olarak kesilir 4 ilmek düz 1 artır 1düz 1artır 4 ilmek düz 3 ilmek ters olarak kes 4 düz 1 artır 1 düz 1artır ...enson 1 düz yine 8 ilmek kenar için haroşe
[b][u]2 sıra:[/u][/b]arkada ilmekler hep ters örülüyor
[b][u]3 sıra:[/u][/b] 2düz 1 artır 9 ilmek düz 1 artır 3 i,lmek düz 1 artır 9 ilmek düz 1artır 3 ilmek düz 1 artır
[b][u]4 sıra:[/u][/b]arka sıra hep ters örgü ör
[b][u]5 sıra:[/u][/b] 3 düz 1 artır 3 ilmek düz 3 ilmek ters olarak kes 3 ilmek düz ör1 artır 5 düz 1 artır 3 ilmek düz 3 ilmek ters olarak kes 3 ilmek düz....
[b][u]6 sıra :[/u][/b]arka sıra hep ters ör

(6 tane örnek oluyor)

örnek bu şekilde devam ediyor kesilenler bittiğinde 3 sıra haroşe yapıp örneği tekrar kuruyoruz 10 tane oluyor

[b]Modelin açıklaması:[/b]Robadaki 2. model bittikten sonra 2 sıra haroşe ördüm 3 sırayı örmeden kolları kestim 3sıra haroşe yaparken kolların altından 10 ilmek artırdım modele başladım
[u][b]1 sıra:[/b][/u] 8 ilmek haroşe ördükten sonra sarı iple 5 ters 1 ilmeği örmeden al 5 ilmek ters 1 ilmeği örmeden al....,
[u][b]2 sıra[/b]:[/u]arka sırada ilmekler 5 ilmek ters 1 ilmeği örmeden al (o ilmek beyaz arkadaşlar örmediğimiz için) 5 ilmek ters 1ilmeği örmeden al ..
[u][b]3 sıra[/b]:[/u] ön 5 düz 1 örmedn al 5 düz 1 ilmek örmeden al
örnek arkada ters ilmek lerin sırası 5 olduğunda ip değiştiriyoruz beyaz ipe geçeceğiz beyaz ipe geçtğimizde model kayacak
2düz beyaziple 1 ilmek örmeden al (bu ilmek sarı) ,2 düz ilmek+1ilmek örmeden aldığımız beyaz ilmek burda düz+2ilmek düz,1ilmek örmeden al...model böyle devam ediyor resimlerdende anlaşılacaktır.
[color:8cee=orange]alıntı[/color]

anlatımlı bebek yeleği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» anlatımlı bebek yeleği
» anlatımlı bebek yeleği
» anlatımlı bebek yeleği
» anlatımlı bebek yelegı
» ANLATIMLI BEBEK YELEĞİ