KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

okumadan geçmeyin

3 posters
YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
okumadan geçmeyin Imgleft2/2okumadan geçmeyin Emptybarbleue  (2/2)

okumadan geçmeyin Empty
MesajKonu: okumadan geçmeyin   okumadan geçmeyin EmptyC.tesi Mayıs 01 2010, 10:48

[b][url=https://www.facebook.com/album.php?aid=220565&id=214074013764][color:aee8=#3b5998]Günün Fıkrası xD Kopmaq serbesT =)[/color][/url][/b]
Genç kız, sevgilisine telefon açmış... - 'Tankut,' demiş, 'seni çok arzuluyorum, geceleri uyku uyuyamıyorum. Ne olur bu hafta sonu bize yemeğe gel. Seni annem-babamla tanıştırayım. Sonra benim odamda ders çalışıyor gibi yaparız ' Tankut ömründe hiçbir kızla yan yana gelmemiş , toy bir delikanlı... Bir eczaneye gitmiş... Babacan eczacıya; 'Bu hafta sonu önce bir aile yemeği, peşinden ateşli bir aşk yaşayacağım' demiş, 'Bu yüzden iyisinden bir kutu gerekenden istiyorum...' Babacan eczacı kutuları vermiş, oğlanın sırtını sıvazlayıp yolcu etmiş... Tankut hafta sonunda bir büyük buket çiçekle kızın evinin kapısını çalmış... Genç kız kapıyı açmış. Tankut'u doğrudan yemeğe almış... Delikanlı çok mahçup biçimde masaya oturmuş. Kızın ana-babasının yüzüne şöyle bir baktıktan sonra başını önüne eğmiş... Başlamış dua etmeye... Ancak dua bir türlü bitmiyor... Kız sonunda dayanamamış, fısıltıyla: - 'Ben senin bu kadar dindar olduğunu hiç bilmiyordum Tankut,' demiş... Tankut adeta inlemiş: - 'Ben de babanın eczacı olduğunu! ^^FeTo^^
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

okumadan geçmeyin Empty
MesajKonu: Geri: okumadan geçmeyin   okumadan geçmeyin EmptyC.tesi Mayıs 01 2010, 10:52

tesadüfün bu kadarıda pes yani. [img]https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_biggrin.png[/img]
http://emnkaragol@hotmail.com
Misafir
Misafir
Anonymous

okumadan geçmeyin Empty
MesajKonu: Geri: okumadan geçmeyin   okumadan geçmeyin EmptyC.tesi Mayıs 01 2010, 20:31

harikaymış gerçekten
yagmur54
zirvedeki mod
zirvedeki mod
yagmur54

başarı
başarı:

okumadan geçmeyin Empty
MesajKonu: Geri: okumadan geçmeyin   okumadan geçmeyin EmptyC.tesi Mayıs 22 2010, 12:11

okumadan geçmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» garip bilgiler okumadan gecmeyin :)
» süper zenci fıkrası okumadan gecmeyın:))
» Diş fırçalamak deyip geçmeyin...
» Bir bardak çay deyip geçmeyin...
» sakın bakmada geçmeyin....(alıntı)