KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?

5 posters
YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  Imgleft2/2Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  Emptybarbleue  (2/2)

Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  Empty
MesajKonu: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 01:37

[url=http://www.hanimefendi.com/bir-soru-bir-cevap/24050-erkeklerin-aklindan-gecenleri-okumak-ister-miydiniz.html][b][color:ab1c=#b43872]Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?[/color][/b][/url]
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  Imgleft2/2Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 01:38

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 01:49

isterdim Smile)
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 01:56

ben okuyorum zaten
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 02:34

kaç yıl geçti eşimin aklından geçenleri artık tahmin edebiliyorum....
http://emnkaragol@hotmail.com
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 18:36

oo siz ustalaşmışsınız
nermin73
VIP
VIP
nermin73

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyPerş. Ağus. 19 2010, 03:44

akıllı kadın anlar aklından gecenleri ben anlıyordum
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyCuma Ağus. 20 2010, 00:54

akıllı kadın anlar aklından gecenleri ben anlıyordum
nermine katılıyorum
nermin73
VIP
VIP
nermin73

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyCuma Ağus. 20 2010, 07:45

bakışlar düşünceyii anlatır kolay erkekleri anlamak cabuk anlaşılır
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyCuma Ağus. 20 2010, 08:22

[quote:fc3b="nermin73"]bakışlar düşünceyii anlatır kolay erkekleri anlamak cabuk anlaşılır[/quote]

sen varya sen ... seni gidi seni Very Happy dost
nermin73
VIP
VIP
nermin73

MesajKonu: Geri: Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?    Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?  EmptyCuma Ağus. 20 2010, 22:00

canım ya anlasak neyazarki onlar yine bildiklerini yapıyorlar kadınlar ince ruhlu
erkekler aldırışsız davranıyorlar umursamamak en iyisi

Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Her dediğinizi yapan bi eş ister miydiniz?
» Bilme şansınız olsaydı öleceğiniz günü bilmek ister miydiniz?
» ister gelin şalı ister abiye ister düğün için muhteşem şal örneği
» değişik örgü parçalarından ister şal yap ister yatak örtüsü
» ister havlu kenarı ister kenar danteli