KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?

5 posters
YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? Imgleft2/2Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? Emptybarbleue  (2/2)

Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? Empty
MesajKonu: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyPerş. Ağus. 26 2010, 23:45

nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? Imgleft2/2Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyPerş. Ağus. 26 2010, 23:45

çok şükür benim kararım... cheers
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyPerş. Ağus. 26 2010, 23:48

beraber beğeniriz.alır geliriz.tek başıma karar vermek istemem.
http://emnkaragol@hotmail.com
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyCuma Ağus. 27 2010, 01:24

evet ümran abla aynı fikirdeyiz...
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyCuma Ağus. 27 2010, 01:28

Kızlar bizde eşimle gideriz ama benim beğendiğim olur o karışmaz bana bırakır...
nermin73
VIP
VIP
nermin73

MesajKonu: Geri: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyCuma Ağus. 27 2010, 01:34

hı yine gecmiş bnmdı beraber giderdik alırdı Allah rahmet etsin
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyCuma Ağus. 27 2010, 01:45

nermin ablam eşin vefat mı etti ?
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyCuma Ağus. 27 2010, 04:50

[quote:c602="toprak"]nermin ablam eşin vefat mı etti ?[/quote]

Ben cevap vereyim canım...evet 8 yıl olmuş kalp krizi ...Allah rahmet eylesin...
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyPerş. Eyl. 02 2010, 20:12

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi?   Evinize alınacak eşya, sizin kararınız mıdır? yoksa eşinizin mi? EmptyPerş. Eyl. 02 2010, 23:44

buğünkü müberek günde anılmakda güzeldir nermin ablam eşine Allah rahmet eylesi mekanı cennet olsun

benim eşimde gider alır gelir anıden bende ona söylerim ben gitseydim de bende beğenseydim beraber alsaydık olmazmı üç ay önceydi gitmiş çamaşır makinası almış hiç benim fikrimi almadan ta ben sesiz istiyordum bu aldığı ses çıkartıyor sevemedim

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kıskanclık guvensızlık mıdir yoksa seven ınsan kıskanır mı?
» kıskanclık guvensızlık mıdir yoksa seven ınsan kıskanır mı?
» ders alınacak sözler...
»  Gelin olarak damadın kucağında mı evinize girdiniz?
» Dayakçı Erkekler Kayıt Altına Alınacak