KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Süryani İşi Örtü netten

+2
nermin73
AkideŞekeri
6 posters
YazarMesaj
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

Süryani İşi Örtü netten Empty
MesajKonu: Süryani İşi Örtü netten   Süryani İşi Örtü netten EmptyÇarş. Eyl. 01 2010, 04:19

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nermin73
VIP
VIP
nermin73

MesajKonu: Geri: Süryani İşi Örtü netten   Süryani İşi Örtü netten EmptyÇarş. Eyl. 01 2010, 04:51

EMEGINE SAGLIK
vildann
prenses
prenses
vildann

MesajKonu: Geri: Süryani İşi Örtü netten   Süryani İşi Örtü netten EmptyC.tesi Eyl. 25 2010, 09:06

çok güzel
aramızda yapan varsa nasıl ip kullanıyor misina mı yoksa masura mı?
sunam
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
sunam

MesajKonu: Geri: Süryani İşi Örtü netten   Süryani İşi Örtü netten EmptyPtsi Kas. 01 2010, 06:46

mrb. vildann ben yaptım biliyorum anlatmaya çalışayım 60 numara dantel ipliğini iki kat yapıyoruz ipi uzun tutuyoruz ipe 11 tane boncuk alıp düğüm attığımız ipin arasından iğneyi geçiriyoruz böylece ipi sıkıştırıyoruz 11 tane boncuklu yuvarlağımız oldu 1 boru boncuk 5 tane yuvarlak yine 1 boru boncuğu ipe geçiriyoruz ortada olan 11 boncuktan ilkinin içinden geçiriyoruz yine ipin dibindeki boru boncuğun içinden ipi geçir 5 tane yuvarlak boncuk 1 tane boru boncuk yine ortadaki boncuktan geçir tekrar boru boncuğun içinden iğneyi geçir böylece yuvarlak oluşturuyoruz en son borunun içinden yukarı çık 5 tane dizdiğimiz boncuğun 3 tanesinin içinden iğneyi geçir ipe 7 tane yuvarlak boncuk diz yine 5 tane boncuğun 3.ü sünden ipi geçir 7 boncuk diz böylece ikinci katı tamamladık sona geldiğimizde 4 tane boncuğun içinden iğneyi geçiriyoruz şimdi 9 boncuk diziyoruz 4.cü boncuğun içinden iğneyi geçir 9 boncuk ipe geçir 4.cü boncuktan iğneyi geçir bu sırayıda bitir en sona geldiğimizde iğneyi 5 boncuğun içinden geçir şimdi en son sıradayız 1uzun boncuk 1 yuvarlak 1uzun boncuk ipe geçir 9 boncuğun 5.sinden ipi geçir en son sırayı tamamla işimimiz bitince ipi yak inşallah anlatabilmişimdir aslında çok basit ve zevkli kısa anlatmaya çalıştım kolay gelsin takıldığın yerde yardımcı olmaya çalışırım
vildann
prenses
prenses
vildann

MesajKonu: Geri: Süryani İşi Örtü netten   Süryani İşi Örtü netten EmptyPtsi Kas. 01 2010, 22:27

teşekkür ederim çok güzel anlatmışsınız sağolun
bende başladım ama ben ortasını 12 boncuk ile başladım bide bunu başka bi iple yapıyorlarmış öyle duydum..
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
Süryani İşi Örtü netten Imgleft2/2Süryani İşi Örtü netten Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Süryani İşi Örtü netten   Süryani İşi Örtü netten EmptySalı Kas. 02 2010, 18:51

tşkler akide şekerimm Smile

arkadşlar yapılışı sitede var ordanda bakabilirsiniz.
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: Süryani İşi Örtü netten   Süryani İşi Örtü netten EmptyÇarş. Kas. 03 2010, 08:17

rica ederim canım ne demek
antepli
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
antepli

başarı
başarı:
Süryani İşi Örtü netten Imgleft2/2Süryani İşi Örtü netten Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Süryani İşi Örtü netten   Süryani İşi Örtü netten EmptyPerş. Kas. 04 2010, 20:30

ilk defa duyuyorum neden süryani işi örtü deniyorrrrr

Süryani İşi Örtü netten
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» patchwork işi ponponlu çocuk arabasına örtü ve bebek sepeti.netten.netten
» kurdeleden örtü netten..
» boncuktan şık bir örtü.netten
» kurdaleden şık bir örtü.netten
» sepet ve örtü netten kurdele