KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....

+2
tebessüm
nesko
6 posters
YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... Imgleft2/2Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... Emptybarbleue  (2/2)

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... Empty
MesajKonu: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....   Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... EmptyÇarş. Eyl. 15 2010, 10:20

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... Imgleft2/2Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....   Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... EmptyÇarş. Eyl. 15 2010, 18:52

[b][color:4baf=red]çok teşekkür ederim nesrin ablacım çok duygulandım iyiki sizleri tanımışım çok seviyorum sizi..[/color]
bu arada sormadan edemicem Smile) sen nerden biliyodun benim doğum günümü Smile[/b]
vildann
prenses
prenses
vildann

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....   Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... EmptyÇarş. Eyl. 15 2010, 22:41

[b]doğum günün kutlu olsun toprakığım... sağlıklı ,mutlu yıllar...[/b] dost
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....   Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... EmptyÇarş. Eyl. 15 2010, 23:52

[img]http://e-kart.askmasali.com/images/1095726165dogumgunu02.jpg[/img]

[img]http://www.bebekkokusu.com/yarismalar/gallery/Yemek_Sunumu_Yarisma/dogum%20gunu%20pastasi.jpg[/img]

[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8tDkPXtrW0BOfapugKGl0J25u_-fFvNQaQ1lluflB3_0_IJ0&t=1&usg=__7be_Jzz720ORCqAxfjlhHFvAtvY=[/img]

[font:8b73=Times New Roman][color:8b73=red][size=18]CANIM NİCE NİCE SENELERE DOĞUM GÜNÜN MUTLU NEŞELİ KUTLU UMUTLU OLMASI DİLEĞİMLE[/font] İYİKİ DOĞD[/color]UN CANIM [/size]
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....   Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... EmptyÇarş. Eyl. 15 2010, 23:58

[quote:57d4="toprak"][b][color:57d4=red]çok teşekkür ederim nesrin ablacım çok duygulandım iyiki sizleri tanımışım çok seviyorum sizi..[/color]
bu arada sormadan edemicem Smile) sen nerden biliyodun benim doğum günümü Smile[/b][/quote]

Canım benim bizde seni çok seviyoruz...seni tanıdığımıza sitemize geldiğimize çok mutluyuz...sizlerle evimizde gibiyiz...

doğum gününü bilirim... Laughing çünkü sitemizin anasayfasının en alt bölümünün takipçisiyim Laughing Razz paparazi nesrin affraid çok çok öptüm seni bebeğimmmm.... allaha emanet ol
nermin73
VIP
VIP
nermin73

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....   Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... EmptyPerş. Eyl. 16 2010, 01:50

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....   Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... EmptyPerş. Eyl. 16 2010, 18:40

[b]çok çok çokk tşk ederim hepinizee iyiki varsınızz iyiki tanıdım hepinizi ayrı ayrı öpüyorum cnaımsınız...
hep böyle sevgi içinde devam etmesi dileğiyle...[/b]
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....   Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... EmptyCuma Eyl. 17 2010, 07:00

dogum gunun kutlu olsun canım ıyıkı dogdun daha nıce m

utlu senelere

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....   Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK.... EmptyPtsi Eyl. 20 2010, 20:54

[b]tşk ederim meryemimm Allah razı oslun...[/b] kalp

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili TOPRAK....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili antepli...
» Doğum Günün Kutlu Olsun ...SEVGİLİ AkideŞekeri...
» Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili hypnose87...
» Doğum günün kutlu olsun...
» Dogum gunun kutlu olsun nesko