KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

AkideŞekeri Başınız Sağolsun...

4 posters
YazarMesaj
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
AkideŞekeri Başınız Sağolsun... Imgleft2/2AkideŞekeri Başınız Sağolsun... Emptybarbleue  (2/2)

AkideŞekeri Başınız Sağolsun... Empty
MesajKonu: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptyPaz Ekim 17 2010, 18:51

[center][size=24]AkideŞekeri ablamın babaannesi vefat etmiş.
Allahdan rahmet dileriz.
Rabbim mekanını cennet eylesin...[/size][/center]
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
AkideŞekeri Başınız Sağolsun... Imgleft2/2AkideŞekeri Başınız Sağolsun... Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptyPtsi Ekim 18 2010, 11:06

AMİN...

Akideşekerim Başınsağolsun canım...Rabbim sabırlar versin...telefonda görüştük ama tekrar acını paylaşıyorum canım benim...kısmetse çarşamba günü görüşürüz hayatımmm...
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptySalı Ekim 19 2010, 00:22

[quote:a128="Hep Ben!m Smile"][center][size=24]AkideŞekeri ablamın babaannesi vefat etmiş.
Allahdan rahmet dileriz.
Rabbim mekanını cennet eylesin...[/size][/center][/quote]

canım benim Allah (cc) razı olsun senden de tüm arkadaşlarımdan da çok çok teşekkür ederim bitanem çok sağolasın canım Rabbim hiç kimseye Yaşatmasın
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptySalı Ekim 19 2010, 00:24

[quote:4c8d="nesko"]AMİN...

Akideşekerim Başınsağolsun canım...Rabbim sabırlar versin...telefonda görüştük ama tekrar acını paylaşıyorum canım benim...kısmetse çarşamba günü görüşürüz hayatımmm...[/quote]

Benim canım Melek Ablam Allah (cc) razı olsun sende de çok sağol iyi ki tanıdım sizleri iyi ki varsınız İnşallah nasip olursa Yarın görüşürüz Ablacığım
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptySalı Ekim 19 2010, 00:28

[b]amin ablam Allah kismeye yaşatmasın bizde iyiki seni tanıdık Rabbim kimseye sevdiğinin acısını göstermesin...[/b]
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptySalı Ekim 19 2010, 00:34

[quote:5228="Hep Ben!m Smile"][b]amin ablam Allah kismeye yaşatmasın bizde iyiki seni tanıdık Rabbim kimseye sevdiğinin acısını göstermesin...[/b][/quote]

canım ben o kadar yakın tanıdım ki ölümü 5 yaşından beri hep yakınlarım tek tek gidiyor çok zor çok çok sağol bitanem Allah (cc) razı olsun Amin amin canım seni gerçek hayatta tanımayı çok isterdim senin gibi bir komşum olsun çok isterdim çok sağol seni çok seviyorum

En son AkideŞekeri tarafından Salı Ekim 19 2010, 06:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vildann
prenses
prenses
vildann

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptySalı Ekim 19 2010, 01:16

[b]ablacığım başınız sağolsun..ALLAH sabırlar versin..[/b]
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptySalı Ekim 19 2010, 05:04

İyi ki ben de seni tanıdım...canım kardeşim benim..seni çok seviyorumm
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptySalı Ekim 19 2010, 06:43

[quote:8250="vildann"][b]ablacığım başınız sağolsun..ALLAH sabırlar versin..[/b][/quote]
Allah (cc) razı olsun senden de Çok sağol vildanım Amin canım amin çok çok teşekkür ederim canım
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptySalı Ekim 19 2010, 06:45

[quote:e387="nesko"]İyi ki ben de seni tanıdım...canım kardeşim benim..seni çok seviyorumm[/quote]

Benim canım Melek ablam ben de sizleri tanıdığım için çooooook mutluyum
sen benim herşeyimsin bende seni çoooook seviyorum canım Ablacığım
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: AkideŞekeri Başınız Sağolsun...   AkideŞekeri Başınız Sağolsun... EmptySalı Ekim 19 2010, 18:40

[color:9f53=red][b]canım ablam aynı şekilde bende çok isterdim kim bilir bi gün karşılarız belki Allah büyük dünya küçük görüşürüz inşAllah...[/b][/color]

AkideŞekeri Başınız Sağolsun...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğum Günün Kutlu Olsun ...SEVGİLİ AkideŞekeri...