KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Babet Patik yapilişi

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Babet Patik  yapilişi Empty
MesajKonu: Babet Patik yapilişi   Babet Patik  yapilişi EmptyÇarş. Kas. 18 2009, 07:12

[b]Benim ipim inceydi biraz ikiye katladım ve 81 ilmek olarak başladım.daha önce yaptığım bir bebek patiğinin tabanı gibi ördüm tabanını [/b][url=http://elbistanlm.blogspot.com/2008/11/bebek-patii-ve-yapilii_03.html]burdanda bakabilirsiniz.[/url][color:2f5f=#000000][b] 1 ilmek ör 1 artır 39 ilmek ör 1 artır 1 ilmek ör 1 artır yeniden 39 ilmek ör 1 artır. örgünün yüzünden 3 kez artırma yaptıkdan sonra(tersini tersden artırma yapmadan örüyoruz) 14 sırada arttırma yapmadan düz örüyor 15.ci sırada ortaki 27 ilmeği 3 nü birlikte toplayarak örelim.3 sırada haroşa yaparak ilmekleri kapatalım.üstten kenardan 6 ilmek ilmek çıkarıp haroşa olarak bant örerek diğer tarafıyla birleştirelim ve patiğimizi dikerek güle güle giyelim...üstüne güzel bir gül motifi yapıp dikerseniz daha güzel olacaktır benimki aceleye geldi..[/b][/color]
[color:2f5f=#000000][b][/b][/color]
[color:2f5f=#000000][b][url=http://4.bp.blogspot.com/_IbY8i9PDMR4/Sa0skFooBnI/AAAAAAAAA0Y/uAZcAM3NiIo/s1600-h/Cansunur%28016%29.jpg][img(400px,259px)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[url=http://3.bp.blogspot.com/_IbY8i9PDMR4/Sa0sj6AkfaI/AAAAAAAAA0Q/upvpuUQR-zE/s1600-h/Image%28283%29.jpg][img(400px,230px)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
antepli
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
antepli

başarı
başarı:
Babet Patik  yapilişi Imgleft2/2Babet Patik  yapilişi Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Babet Patik yapilişi   Babet Patik  yapilişi EmptyÇarş. Kas. 18 2009, 08:08

çok kolaymış ya..çokta güzel görünüyo..emeğine sağlık,iyiki paylaştınız,hemen yapmam lazım.teşekkürler...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Babet Patik yapilişi   Babet Patik  yapilişi EmptyÇarş. Kas. 18 2009, 08:09

B"İŞİ DEĞİL CANIM TŞKLER [img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Babet Patik yapilişi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» babet patık yapılışı
» Babet Patik (:
» anlatımlı babet patık
» anlatımlı babet patık
» anlatımlı babet patık modeli