KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ?

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ? Empty
MesajKonu: Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ?   Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ? EmptyPtsi Kas. 23 2009, 05:27

[table:7c0e id=table5 border=0 width=728][tr][td:7c0e class=yazi_alani]
Üç kız ölmüş, cennetin kapısında sıraya girmişler. En büyük melek, kızları karşılamış ve sormuş:
-"Cennetin kapısından girmeden önce size küçük bir sorum var. Hayattayken iyi kızlar miydiniz?" İlk kız atılmış:
-"Sayın melek hazretleri! İnanın ben daima iyi bir kız oldum. Evlenmeden önce kimseyle olmadım gibi evlendikten sonra da olmadım" Büyük melek yardımcısına dönmüş:
-"Tamam bu kıza altın anahtarı verin" İkinci kız;
-"Sayın melek hazretleri! Ben evlenmeden kimseyle olmadım ama evlendikten sonra dayanamadım!"
-"Bu kıza da gümüş anahtarı verin" demiş melek hazretleri. Sıra üçüncü kıza gelmiş;
-"Sayın melek ben her önüme gelen erkekle evlenmeden önce ve sonra doyasıya birlikte oldum" demiş... Büyük melek söyle bir sağına ve soluna baktıktan sonra yardımcısına fısıldamış: "Buna da benim odanın anahtarını verin"
[/td][/tr][/table]
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ? Imgleft2/2Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ? Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ?   Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ? EmptyPtsi Kas. 23 2009, 05:31

ne güldüm ya
paylaşım için tşklr
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ?   Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ? EmptyPtsi Kas. 23 2009, 05:32

Fıkra Adı..:Hayatta İyi Kızlarmıydınız ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» süper bi fıkra
» hayatta görülmemiş kadın
»  Yap-boz (fıkra)
» Fıkra Adı..:Mutluluğun Sırrı
» Fıkra Gibi Ad..: Kuveyt Kadınları