KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

milfoy icinde sekerli tarcinli elma

2 posters
YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
milfoy icinde sekerli tarcinli elma Imgleft2/2milfoy icinde sekerli tarcinli elma Emptybarbleue  (2/2)

milfoy icinde sekerli tarcinli elma Empty
MesajKonu: milfoy icinde sekerli tarcinli elma   milfoy icinde sekerli tarcinli elma EmptySalı Kas. 24 2009, 10:24

[table:4767 class=tborder border=0 cellSpacing=1 cellPadding=6 width="100%"][tr:4767 vAlign=top][td:4767 class=alt1][b]Açıklama :[/b]
Hollandada caylarin kahvelerin yaninda bolca yenen basit bir tarif [/td][/tr][tr][td:4767 class=thead]Bilgiler:[/td][td:4767 class=thead]Kullanılan Malzemeler:[/td][/tr][tr][td:4767 class=alt1][b]Süre[/b]
30
[b]Zorluk Derecesi:[/b]
Kolay
[b]Kaç Kişilik[/b]
milfoy hamuruna bagli
[/td][td:4767 class=alt1][list=1]
[*]milfoy hamuru( istege bagli)
[*]elma
[*]seker
[*]tarcin
[/list][/td][/tr][tr][td:4767 class=thead colSpan=2]Tarifin Hazırlanışı[/td][/tr][tr][td:4767 class=alt1 colSpan=2][list=1]
[*]milfoy hamurunu buzluktan cikarip hamur kivamina gelmesini bekliyoruz
[*]bu arada elmalari soyup kup kup doguruyorurz ve kabin icine aliyoz( 1 milfoye yarim elma dusunun ben 10 milfoye 5 elma kullaniyorum
[*]damak tadina bagli toz seker katiyorz( ben cok sekerli sevdigim icin 3-4 yemek kasigi atiyorum)
[*]yine damak tadina bagli tarcinliyoruz ve karisimi karistiriyoruz ( kahve rengimsi bi renk olucak)
[*]hamur kivamina gelen hamurlarin icine karisimi aliyoruz ve ucgen sekilde kapatiyoruz
[*]hamurlarin kenarini catal ile kapatiyorum acilmasinlar diye
[*]milfoylerin ustune su suruyorum ve toz seker serpiyorum
[*]180 derece isinmis olan firinin icine alip pisiriyosunuz
[*]225 derecede 20 ile 25 dk arasi pismesi lazim hamurlarin uzeri altin rengi kahve arasi olana kadar
[*]pisince servis edip cay kahvenin yaninda afiyetle yiyosunuz aman dillere dikkat yakiyor cunku Smile
[/list][/td][/tr][/table][img]https://2img.net/r/ihimizer/img4/4986/appelflap.jpg[/img]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
Aynurr
MODERATOR
MODERATOR
Aynurr

başarı
başarı:
milfoy icinde sekerli tarcinli elma Imgleft2/2milfoy icinde sekerli tarcinli elma Emptybarbleue  (2/2)

milfoy icinde sekerli tarcinli elma Empty
MesajKonu: Geri: milfoy icinde sekerli tarcinli elma   milfoy icinde sekerli tarcinli elma EmptyÇarş. Kas. 25 2009, 02:39

milföyün kendisi güzel oluyor zaten ve onla yapılanlarda tabiki,muhakkak buda güzeldir içinde elma olduğuna göre..emeğine sağlık canım ve yapanında eline sağlık...
http://www.mutfaksenin.blogcu.com

milfoy icinde sekerli tarcinli elma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» araba kamyonun içinde,kamyonda kamyonun içinde.netten
» tarçınlı nişastalı kurabiye
» Tarçınlı - cevizli kurabiye
» tarçınlı kurabiye denenmiş
» Elma Tatlisi