KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Anlatimli kirmizi yelek

2 posters
YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
Anlatimli kirmizi yelek Imgleft2/2Anlatimli kirmizi yelek Emptybarbleue  (2/2)

Anlatimli kirmizi yelek Empty
MesajKonu: Anlatimli kirmizi yelek   Anlatimli kirmizi yelek EmptySalı Ara. 01 2009, 09:38

[img(423,500)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[center][size=21][color:fc35=#ff0000][b][u]YELEĞİN YAPILIŞI[/u][/b][/color][/size]
[/center]
[font:fc35=Times New Roman][color:fc35=#000066][b]Yeleği ben örmedim, komşum dergiden ördü, ben de dergideki tarifinden yazarak yardımcı olmak istiyorum.[/b][/color][/font]
[font:fc35=Times New Roman][b][color:fc35=#000066]ARKA:60 ilmekle başlayıp, 2 ters 2 düz 4cm lastik örün. 6cm düz ördükten sonra 4+2+1 ilmek kesin.22 cm daha düz örüp omuzları kapatın. Omuz genişliği 3 cm olacak.[/color][/b][/font]
[font:fc35=Times New Roman][color:fc35=#000066][b]ÖN: 28 ilmekle başlayıp 20 ilmek 2 ters 2 düz lastik örün. 4 ilmek ters, 4 ilmek düz ile devam edin. 3. sırada sıra sonundaki 4 düzün yanından 1 ters ilmek artırın. Sonraki ters sırada sıra başında kalan 4 düze 1 ters ilmek daha ilave ederek devam edin. 6. sıradaki 4 düz ilmeğin 2’sini sağa 2’sini sola alarak saç örgüsünü oluşturmaya başlayın. 14. sırada 1 ters ilmek daha artırıp toplam 3 ters örün. 16. sırada 1 ilmek daha artırarak 3 ters ilmeğin yanına 1 düz ilmek örün. 25. sırada 1 düz daha artırarak 2 düz ilmek olarak devam edin. 6 cm sonra 4+2+1 olarak kolu kesin. 22 cm daha örüp omuzu kapatın.[/b][/color][/font]
[font:fc35=Times New Roman][b][color:fc35=#000066]KOL LASTİĞİ: 104 ilmek çıkarıp 2 ters 2 düz 4 cm lastik örün.[/color][/b][/font]
[font:fc35=Times New Roman][b][color:fc35=#000066]YAKA: Arka ve ön parçaları diktikten sonra 56 ilmek çıkarıp, 2 ters 2 düz 16 cm lastik örün. Yaka kenarları için 132 ilmek çıkarıp 2 ters 2 düz 4 cm lastik örün[/color][/b][/font]

[font:fc35=Times New Roman][b][color:fc35=#000066]Yeleği komşum kızı için başlamıştı ip ince gelince küçük oldu benim kızıma hediye etti. [/color][/b][/font]
[font:fc35=Times New Roman][color:fc35=#000066][b]Kalın ip ve kalın şiş ile örülüyor. Dergide 5 numara şiş kullanılmış.[/b][/color][/font]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
nihal66
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
nihal66

başarı
başarı:
Anlatimli kirmizi yelek Imgleft2/2Anlatimli kirmizi yelek Emptybarbleue  (2/2)

Anlatimli kirmizi yelek Empty
MesajKonu: Geri: Anlatimli kirmizi yelek   Anlatimli kirmizi yelek EmptyÇarş. Ara. 02 2009, 01:36

çok güzel olmuş emeğine sağlık

Anlatimli kirmizi yelek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kırmızı yelek
» kırmızı mavili yelek
» kırmızı yelek modeli
» kırmızı yelek modeli ve yapım şeması.netten
» anlatımlı kırmızı bolero