KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

kurdela işinden mutfak takımı

+3
tebessüm
hicran-k
cagan
7 posters
YazarMesaj
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:
kurdela işinden mutfak takımı Imgleft2/2kurdela işinden mutfak takımı Emptybarbleue  (2/2)

kurdela işinden mutfak takımı Empty
MesajKonu: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyÇarş. Ara. 23 2009, 02:13

[url=https://2img.net/r/ihimizer/i/171320x240kurdelenakisi.jpg/][img=https://2img.net/r/ihimizer/img259/2605/171320x240kurdelenakisi.jpg][/url]
By [url=http://profile.imageshack.us/user/meryos]meryos[/url]
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
kurdela işinden mutfak takımı Imgleft2/2kurdela işinden mutfak takımı Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyÇarş. Ara. 23 2009, 17:56

emeğine sağlık güzeller
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyÇarş. Ara. 23 2009, 22:34

[b]çok güzelde canım snein eklediğin resimlerin büyüğü yok mu eklemeyi bilmiyorsan yardımcı olabiliriz sana...[/b]
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyPerş. Ara. 24 2009, 01:45

ya ıyı olur gosterıldıgı gıbı atıyorum ama url yı yanlıs yapıyorum anlamadım yardıma herzaman acıgım
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyPerş. Ara. 24 2009, 01:48

[img(320px,240px)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

çok güzel cnm emeğine sağlık
yagmur54
zirvedeki mod
zirvedeki mod
yagmur54

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 26 2010, 00:29

emeğine sağlık çok güzel [img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
eren
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
eren

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 26 2010, 23:35

ellerine sağlık çok güzel
dilara-37
yeni üye
yeni üye
dilara-37

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 11 2011, 04:12

arkadaşlar bu örnek alıntı mı yoksa siz mi yaptınız belirtmemişsiniz
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 11 2011, 09:05

bu model netten alıntı canım.arkadaşımız netten olduğunu belirtmeyi unutmuş.
http://emnkaragol@hotmail.com
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 11 2011, 09:27

ewet canım netten aldım ama aynısını bende yaptım anneme mutfak takımını cok hos oldu sızınle paylasıyım ıstedım
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 11 2011, 09:33

canım benim senin yaptığınıda görmek isteriz......eminim çok güzel olmuştur.
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 11 2011, 09:36

tmm canım anneme gıdınce resımlıyım sıteye eklerım
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 11 2011, 09:51

dansoz dansoz saol
dilara-37
yeni üye
yeni üye
dilara-37

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyPerş. Ocak 13 2011, 00:05

ilginize çook teşekkür ederim.Cevabınız beni sevindirdi.Bende kurdele işi ile uğraşıyorum,ama resimleri sitenize nasıl gönderebilirim bilmiyorum.Ha bu arada o resimlerin alındığı site gelinimizin sitesidir.o siteyi takip ederseniz daha güzel örnekler olduğunuda görürsünüz.selamlar...
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyPerş. Ocak 13 2011, 09:34

canım benim hangi konu ile ilgili resim yükleyeceksen o konunun başlığına tıkla.en başta yeni konu yazar ona tıkla.orda şekiller vardır.küçük kare şeklinde kutucuk vardır.yükleyeceğin resmi o kutucuğa sürükle ve göndere tıklayın.inşallah anlamışsınızdır.anlamadıysanız.tekrar yardımcı oluruz.
dilara-37
yeni üye
yeni üye
dilara-37

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 18 2011, 04:29

yardımınız için teşekkürler ..deneyeceğim inşallah başarırım ....
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptySalı Ocak 18 2011, 19:19

[b]canım resim ekleme aşağıdaki linkte resimli anlatılmış anlamadığın yeri sorarsın...[/b]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
dilara-37
yeni üye
yeni üye
dilara-37

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyÇarş. Ocak 19 2011, 04:27

yardımınız için tekrar teşekkürler bu akşam nasip olursa deneyeceğim:)....
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyÇarş. Ocak 19 2011, 21:47

bekliyoruz canım..
dilara-37
yeni üye
yeni üye
dilara-37

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyCuma Ocak 21 2011, 10:57

denedim ama başaramadım host it kısmına geldiğimde sayfa görüntülenemiyor yarın akşam bir daha deneyelim bakalım.Sevgiler...
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: kurdela işinden mutfak takımı   kurdela işinden mutfak takımı EmptyPtsi Ocak 24 2011, 21:23

canım sayfa görüntülenmezse eğer
açılan sayfayı yenile
browse yazan yerden resmi seçipp yüükleyebilirsin
bekliyorum canım.

kurdela işinden mutfak takımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kurdela ısı mutfak takımı
» kurdela nakışı mutfak takımı
» kurdela nakışlı mutfak takımı modeli
» kurdela işinden seccade