KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

seni unutmak için hayal kuruyorum

YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
seni unutmak için hayal kuruyorum Imgleft2/2seni unutmak için hayal kuruyorum Emptybarbleue  (2/2)

seni unutmak için hayal kuruyorum Empty
MesajKonu: seni unutmak için hayal kuruyorum   seni unutmak için hayal kuruyorum EmptyCuma Ekim 23 2009, 09:43

[img(200,200)]http://estb.msn.com/i/8C/F5AF192372AF7FAD77B2632F18E47.jpg[/img]

Seni Unutmamak İçin Hayal Kuruyorum!

Sabahları uyandığımda, yokluğuna bahane buluyorum. Yine beni uyandırmaya kıyamadan işe gittiğini düşünüyorum. Akşam gelecekmişsin gibi geçiriyorum saatleri, en azından güneşin keyfini çıkarıyorum. Sonra hava kararıyor, arkadaşlarınla yemektesin diye bekliyorum. Beklemeye başladığım vakitler, aklımın dengesine sahip olmak ne zor bilemezsin! Her gece gelmeyişine bir bahane bulmak, babasını bekleyen çocuğu kandırmaya çalışmak kadar hüzünlü, anlayamazsın.
Mutfakta bulaşık yıkarken seninle konuşuyorum. İçerde televizyon seyrediyorsun sanki, bazen kendimce kavga bile ediyorum. Şu sofrayı hazırlamama yardım etsen ölür müsün? Hepsi geçiyor da, uykunun vücudu yavaşça ele geçirdiği anlar yok mu, tek başına yatağa gitmek öyle zor ki! Koltuğa uzanıyorum, film seyrediyorum. Biliyorum, yatak odasına gidersem, sensizlikle yüzleşeceğim. Orada sızıp kalmak en iyisi, düşünmeden, kendimi acıtmadan!
Hala ayrıldığımızı bilmeyen arkadaşlarım var. Sık görüşmediklerime böyle beyaz yalanlar söylüyorum. Seni soruyorlar, iyi olduğunu, toplantıda olduğunu, geçen akşam birlikte yemeğe gittiğimizi, seyrettiğimiz filme ne kadar güldüğümüzü anlatıyorum. Selamlarını iletiyorlar.
Hepsinin bir delilik işareti olduğunun farkındayım ama aklımı kurcalayan, kişi delirdiğini düşünebiliyorsa, gerçekten o çizgiyi geçmiş midir? Bilmem! Ben sadece yokluğunu inkar ediyorum. Var olmadığını bilsem de, dile getirmekten kaçınıyorum.
Hayal kuruyorum uykuya dalmadan, birlikte gideceğimiz seyahatleri düşlüyorum. Venedik ve gondollar sarıyor odamın içini, şarkı söylüyor adamlar, ne dediklerini bilmesem de, aşkı anlattıklarını hissediyorum. Sonra gidip sokak sokak geziyoruz şehirleri, her yanımız heyecan, el ele dolaşıyoruz. Seninle geçirilecek saatlerin düşlerini kuruyorum. İçinde sen ve ben olunca daha kolay oluyor bu kahrolası dünya, dayanabiliyorum.
Seni unutmamak için hayal kuruyorum. Böylece kokunu duyabiliyorum yokluğunda, sensizliğin ağır yükünü taşımak kolaylaşıyor ve bitmiyor aşka olan inancım. Belki biraz delirdim ama kimse anlamıyor neden taze tutuyorum seni ve anılarımızı, neden böylesine sarılıyorum yokluğuna? Korkuyorum sevgilim, ya gün gelir de hatırlayamazsam diye yüzünü! Bildiklerimle yüzleşmiyorsam, sen varmışsın gibi davranıyorsam evin içinde, hepsi bu korkudan. Ben seni unutmamak için hayallerime tutunuyorum….

seni unutmak için hayal kuruyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seni unutmamak için hayal kuruyorum
» SENİ SEVİYORUM DEMEK İÇİN GEÇ KALMAYIN
» artık unutmak yok (ılgınc yuzuk)
» SENLİ DÜŞLER KURUYORUM HEP...
» aşk bir hayal...