KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

slm ben yeni geldim aranıza

+5
hypnose87
antepli
sirinadmin
tebessüm
atnin
9 posters
YazarMesaj
atnin
prenses
prenses
atnin

slm ben yeni geldim aranıza Empty
MesajKonu: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyPerş. Şub. 04 2010, 04:49

slm el işi göz nuru dedim kaltım goole de gezinti yapıyordum bu siteye rastladım dünden buyana güzel işler ögrendim ev hanımıyım 24 yaşındayım iki oglum var onlara güzel güzel hırkalar işlemek isterim ve sizlele arkadaş olmak isterim tabi sizde benimle arkadaş olmak isterseniz bundan önceki siteden atıldım onların utancı benim adımı erkek olarak biliyorlarmış [img]https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_sad.gif[/img] halbukki resmimdahi var isimden dolayı önyargılar bende gitmiyorum artık oraya buraya gelecem burada daha ii karşılandım tşkler Smile hepiniz allaha amanet olun arkadaşlar
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
slm ben yeni geldim aranıza Imgleft2/2slm ben yeni geldim aranıza Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyPerş. Şub. 04 2010, 19:45

[b]olur mu öle isimden hoşgeldiniz bayan olduğunu bildikden sonra isim sorun teşkil etmez hoşgeldin sefa getirdin katılımlarını bekleriz zamanlada tanışırız inş.. [img]http://www.kadiningoznuru.com/users/3113/12/92/97/smiles/575668.png[/img] [/b]
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
slm ben yeni geldim aranıza Imgleft2/2slm ben yeni geldim aranıza Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyPerş. Şub. 04 2010, 20:37

[b]aramıza hoşgeldın canım..hiç birzaman kımse ıcın ozeleştırı yapmayız bızler aramıza her zaman beklerız canım..sıcak bır gelış oldu cok sevındım katılımlarını beklerız[/b]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
antepli
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
antepli

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyPerş. Şub. 04 2010, 22:02

hoş geldin.....katılımlarını her zaman bekleriz..........
hypnose87
CO ADMIN
CO ADMIN
hypnose87

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyCuma Şub. 05 2010, 05:00

Aramiza Hosgeldin !!
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyCuma Şub. 05 2010, 05:45

hoş geldiniz
kalıcı dostluklara
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyC.tesi Şub. 06 2010, 09:21

merhaba arkadaşım hoşgeldin sefalar getirdin iyiki geldin çok mutlu olduk sevgiler
atnin
prenses
prenses
atnin

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptySalı Şub. 09 2010, 01:42

saolun arkadaşlar sizdende sıcaklık gördüğüm için tşkler ederim her insan bir deyil işde bazıları isim üzerine öz eleştiri yapa biliyor torba deyil ki büzelim deyilmi insan oglu işte ama sizin gibi arkadaşlarım olsun isterim Smile
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptySalı Şub. 09 2010, 02:00

inşallah canım zamanla tanışırız tekrar hoşgeldin...
yagmur54
zirvedeki mod
zirvedeki mod
yagmur54

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptySalı Şub. 09 2010, 02:04

bgnarin1975
yeni üye
yeni üye
bgnarin1975

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyCuma Şub. 12 2010, 09:35

aramıza hoşgeldiniz biz her zaman burdayız.eğer msj lamak isterseniz ben her zaman burdayım msn adresim
http://narinmutlu75.blogcu.com
zambak
forumun ablası
forumun ablası
zambak

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyC.tesi Mart 06 2010, 07:24

merhaba atnin hoş geldin yanlış tahmin etmediysem aynı mahallede oturuyoruz senin üst sokağında sümeyye ablanın komşusuyum
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: slm ben yeni geldim aranıza   slm ben yeni geldim aranıza EmptyC.tesi Mart 06 2010, 22:13

[b]olur mu öle isimden hoşgeldiniz bayan olduğunu bildikden sonra isim sorun teşkil etmez hoşgeldin sefa getirdin katılımlarını bekleriz zamanlada tanışırız inş.. [img]http://www.kadiningoznuru.com/users/3113/12/92/97/smiles/575668.png[/img] [/b]

slm ben yeni geldim aranıza
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» merhaba aranıza katılmaya geldim
» selam hanımlar aranıza bende geldim
» slm bende yeni geldim
» bende geldim
» ben geldim