KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

"netten" Tunus işi Patik ve anlatımı

4 posters
YazarMesaj
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:
"netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı Imgleft2/2"netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı Emptybarbleue  (2/2)

"netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı Empty
MesajKonu: "netten" Tunus işi Patik ve anlatımı   "netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı EmptyPtsi Şub. 28 2011, 00:06

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ok işaretli yerden 26 zincirle başlıyoruz.iki sıra kahverengi ördükten sonra üçüncü sırada 3 ilmek kahverengi 2 ilmek turuncu 4 kahve3 yeşil1 kahve1 yeşil1 kahve3 yeşil4 kahve2 turuncu2 kahverengi örüyoruz geriye giderken her rengi kendi renginde alıyoruz.Böylece sıra sıra laleler bitene kadar örüyoruz.

sıra geldi burun kısmına laleler bittikten sonra en son kahverengi ipimizle 1 sıra gidip dönüşte bir eksiltip geri dönüyoruzyeşili alıyoruz başa kadar gidip her dönüşte bir eksiltip geri dönüyoruz .böylece her sırada bir eksilecek 9 sayı kalana kadar eksiltiyoruz.tekrar kahverengiyi takıp her sıranın başından bir ilmek alıp 26 sayıyı tamamlıyoruz.bu işlem ikikere daha tekrarlanıyor sonra yine laleleri koymaya devam ediyoruz.laleleri bu sefer tersten koyacağımız için onun fotoğrafınıda koyuyorum.

sıra tabanına geldi.patiği ortalayıp burun kısmından 8 yada 9 ilmek alıyoruz her iki taraftan batarak bitişe kadar böyle tamamlıyoruz.en sonda ipi kopartmadan patiğin çevresine aralıklı tırabzanlar yapıp ip geçiriyoruz .umarım anlatabilmişimdir yapmak isteyenlere kolay gelsin...

"Netten alıntıdır arkadaşlar yapanın ellerine sağlık"
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:
"netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı Imgleft2/2"netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: "netten" Tunus işi Patik ve anlatımı   "netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı EmptyPtsi Şub. 28 2011, 00:10

Ya sıkıldım bu resimlmeden ben ya benim pc de mi sorun anlamadım ki Sad yine kayık kayık oldu bunlar ellerinden öper toprakcım veya diğer cici arkadaşlarım Very Happy seviyom sizi kalp
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: "netten" Tunus işi Patik ve anlatımı   "netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı EmptyPtsi Şub. 28 2011, 23:55

tatlım resim yok sen yüklediğin sitenin adresini yaz ben öyle yükliyim açmıo böle
gonnul
yeni üye
yeni üye
gonnul

MesajKonu: Geri: "netten" Tunus işi Patik ve anlatımı   "netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı EmptySalı Mart 01 2011, 11:20

evt benim aradigim patik bu arkadasim cok sagol paylasim icin benim sorunum tabanda sol tarafi keserken güzel oluyor sag tarafi keserken nedense cirkin görünüyor yardimci olursan sevinirim
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: "netten" Tunus işi Patik ve anlatımı   "netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı EmptySalı Mart 01 2011, 23:34

arkadaslar ımagesten resım yuklemeyın artık resım yuklersenız de oraya uye olun sıtenın ısmını yazın o zaman acılıyo..butun her yerde aynı sorun yasanıyormuşş
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: "netten" Tunus işi Patik ve anlatımı   "netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı EmptyÇarş. Mart 02 2011, 07:27

Tamam aman sorun belli olsun da sıkılmıştım artık debelenmekten :S teşekkürler
gonnul
yeni üye
yeni üye
gonnul

MesajKonu: Geri: "netten" Tunus işi Patik ve anlatımı   "netten"  Tunus işi Patik ve anlatımı EmptyC.tesi Mart 12 2011, 03:36

patigi yapdim saadece tabanini yapamiyorum arkadaslar tabandaki sorunum sag tarafi keserken güzel oluyor sol tarafida söyle kesiyorum tigimi sisden cikariyorum sag tarafdan ilmek cikarip tekrar sagdaki ilmegi soldakinin icinden geciriyorum ama burda birde ayıp yap diolar onu nasil yapicagim anlamadim aciklayan olursa cok sevinecegim

"netten" Tunus işi Patik ve anlatımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tunus İşi Atkı-Bere Takımı yapılışı ve açıklamalı anlatımı
» tunus işi netten
» tunus işi patik
» tunus isinden patik modeli
» Boncuklu patik... Yapılışı Anlatımı..