KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..

+2
tebessüm
cagan
6 posters
YazarMesaj
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:
Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. Imgleft2/2Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. Emptybarbleue  (2/2)

Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. Empty
MesajKonu: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyÇarş. Şub. 16 2011, 09:31

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son tebessüm tarafından Çarş. Şub. 16 2011, 20:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : resim düzenleme)
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:
Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. Imgleft2/2Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyÇarş. Şub. 16 2011, 09:34

canım bılmıyom artık becerdımmı
Crying or Very sad
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyÇarş. Şub. 16 2011, 20:43

ben düzenledim canım daha sonra karşılaşınca tam olarak öğretirim tatlım

canım benim süperler bayıldım vallahii bebişim olursa bir gün bende ,isterim haa Razz Smile)

cak ortak hoppa hoppa utangac kızlar
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyPerş. Şub. 17 2011, 06:07

canın sagolsun bebem hele evlende bakalım Very Happy ama bos ver ya evlenme daha erken Laughing
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyPerş. Şub. 17 2011, 21:41

hemen evlenmiyom zaten canım benim Smile)SmileSmile
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyCuma Şub. 18 2011, 03:32

canım harıka yaanlatımı yazarmısın yıyenıme yapayım
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyCuma Şub. 18 2011, 09:29

ne zaman ewlenıyon kız aman senıde kaybedıyoz yahu Laughing
sırınnım hangı modelı dıyon canım resımlıyım kız
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyPaz Şub. 20 2011, 23:16

gülüm dur daha çok var hemen evlenmiyom kaybedilmiom henüz Smile)
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyPtsi Şub. 21 2011, 01:03

çok güzel olmuş ellerin kolların dert görmesin süper oluş canım çok teşekkürler
ilknur78
yeni üye
yeni üye
ilknur78

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyPtsi Şub. 21 2011, 11:35

COK CICI SEYLERR EMEGINE SAGLIK HEMEN YEGENIME BASLIYOOORRUUUM
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyPtsi Şub. 21 2011, 23:49

üstekı modelı dıyorum canım sevınırım eklersen
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyPerş. Şub. 24 2011, 09:40

ya bende resımler acılmıyo yaaaaaaaaaaaaaaaa hangısı goremedım su orumceklımı oysa yarın eklemeye calısırım canım
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyPerş. Şub. 24 2011, 19:30

evet canım onu dıyorum..imageshte sorun var bayanlar ordan eklenen resuımler suan ıcın yok ılerde duzelırmı bılmıyoruz.butun sıtelerde aynı..
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyPaz Mart 06 2011, 06:14

canım resımle ekleyemdedım ama anlatmaya calısıyım ılk önce etegının örumcek kısmı yapılıyo onu anlatıyım 100 zıncır cekerek basladım sonra 2 sıra trabzan yaptım sonra orumcegıne baslayın yuvarlak sekılde donedone örumcek yapın buyuklugunu sız belırleye bılırsınız son sırasına 3lu ıbık yapıp bıtırın sımdı etegın ıkıncı kısmına gecıyoruz ben alt kısmı lıf ıpıyle yaptım kalın olmasın dıye onuda aynı sekılde zıncır cekerek baslayın ıp ınce oldugu ıcın 20 zıncır daha fazla yapın sonra her sırasının tırabzan yapın aynı örumcekte oldugu gıbı done done trabzan yapın dıkıs ızı olmasın ve alt sırasına 2 sıra örumcek son sıraya 3lu ıbık yapıp bıtırın sonra bırlestırme örumcek yatıgımızın ıc kısmına trabzanla yaptıgımız beyaz iç etegı iç içe gecırıyoruz bel kısmından tıg yardımı ıle bırlestırıyoruz etek bıtmıs oluyo
on kısmını ayarlamak ıcın 2 koltuk hızasından tırabzanla baslıyoruz duz sekılde trbzan yapıyoruz kenarlarını fıstık yaparak bıtırıyoruz sımdı arkaya gecıyoruz yıne aynı sekılde koltuk hızasından ımlek alıyoruz askı kalınlıgını sız ayarlaya bılırsınız ben 6 tırabzan yaptım boyuda sıze kalmıs sonra kenralarını yıne fıstıkla cevırıyoruz orasıda bıttı on kısmın suslemesıne gelınce iğne yardımı ıle katlar aldım ve buzdurdum ustune zıncırle fıyonk yapıp dıktım suslemesı sıze hayal gucunuze baglı nasıl ıstersenız ınsallah yardımcı olabılmısımdır canım kusura bakma anlatımım zayıf kolay gelsın sımdıden resımlede beraber bakarsan faydası olur umarım dost
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptySalı Mart 08 2011, 23:07

cok teşekkurler canım elımdekıişimbıtsın ılk işimbunu yapmak olacak cok saol
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyÇarş. Mart 09 2011, 05:59

önemlı deyıl canım faydam olduysa ne mutlu dansoz
masal00
yeni üye
yeni üye
masal00

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptyÇarş. Mart 23 2011, 00:36

modeller bende açılmıyor neden acaba
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..   Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri.. EmptySalı Mart 13 2012, 08:08

sıtede sorun var ya ondan acılmıyor

Çağanın El emekleri bebiş elbiseleri..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çağanın ördüğü bebek elbiseleri.
» Sanatsal örgüler el emekleri
» yazlık örgü bebek elbiseleri tığ işi bebek örgü elbiseleri -
» caganın örgü fularları
» caganın igne oyası modelerı