KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

sohbete buyrun hanımlar...

+10
sr_sgr
edirnelizeyno
cagan
antepli
arzuco
nazlıcan
eren
sirinadmin
muratmete
tebessüm
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 Imgleft2/2sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 Emptybarbleue  (2/2)

sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptySalı Ara. 29 2009, 01:48

Konunun ilk mesajı :

[size=18]sohbete buyurmaz mısınız canlarr???

[color:db48=red]nasılsınız ne var ne yok ???[/color][/size]

YazarMesaj
gonnul
yeni üye
yeni üye
gonnul

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 21 2011, 11:26

slm arkadaslar nasilsiniz bende fazla giremiyorum siteniz ama cook güzel arkadaslar benim bi sorum olucakdi nette bayan tunus isi patigi buldum acaba sizin sitenizdede varmi aciklamasi yapmayi cok isdiyorum eger birisi bana yardimci olursa cok sevinirim hayirli aksamlar arkadaslar
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 Imgleft2/2sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 21 2011, 22:15

canım bak burda tunus işi yapım anlatımı var bayada açık kolay gelsin canım..
gonnul
yeni üye
yeni üye
gonnul

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 25 2011, 13:38

cnm verdigin link acilmadi
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 26 2011, 03:00

canım dırek sıteden ekle anlatımı var sıtede
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 28 2011, 00:17

Selam olsun güzel insanlar nasılsınız bakam havlularla ugraşmaktan giremiyorum bile buraya Smile zaten paylaşım yapmaktan fenalık geliyo artık eklemek istediğim çok şey vardı ama tak etti resim eklerken çok debelenir oldum :S sebebini hala merak ediyorum sizde sorun yok sanırım hele bugün iiyice acaip olmuş sadece bana mı öyle geliyo acaba Sad
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyPtsi Şub. 28 2011, 00:34

yok gülüm yok ımagechef çöktyümü nolduysa gitti resimler hep bizdede bozuk herşey yani.
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyÇarş. Tem. 13 2011, 23:44

slm arkadaslar nasılsınız gorusmeyelıııııııııııııııııııı papatya
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 20 2011, 10:18

sıtedekı sorun ne zaman gececek yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bıturlu gıremıyorum arkadaslar sıteye 3ayda bıkere acılıyo sıte anlayamıyorum Sad
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 27 2011, 04:41

arkadaslar sıtede cok buyuk sorunlar var malesef olmuyacak gıbı gorunuyor..Sad(
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
nimet
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
nimet

MesajKonu: Geri: sohbete buyrun hanımlar...   sohbete buyrun hanımlar... - Sayfa 5 EmptyPerş. Eyl. 08 2011, 03:50

selam hanımlar kolay gelsin hepinize kalp

sohbete buyrun hanımlar...
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» buyrun hanımlar çok hoş bir kemer
» kırmızı yeleğim........yapılışı buyrun hanımlar..
» ÜMRAN SOHBETE GELİRMİSİN
» arkadaşlar sohbete gelin
» SOHBETE GELİN BAYANLAR