KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Kurdela nakışı havlularım

3 posters
YazarMesaj
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:
Kurdela nakışı havlularım Imgleft2/2Kurdela nakışı havlularım Emptybarbleue  (2/2)

Kurdela nakışı havlularım Empty
MesajKonu: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPerş. Şub. 17 2011, 05:30

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son -MeDceZiR- tarafından Salı Şub. 22 2011, 03:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi (Sebep : resim düzenleme)
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:
Kurdela nakışı havlularım Imgleft2/2Kurdela nakışı havlularım Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPerş. Şub. 17 2011, 06:19

En son -MeDceZiR- tarafından Salı Şub. 22 2011, 03:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : resim düzenleme)
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPerş. Şub. 17 2011, 06:24

En son tebessüm tarafından Ptsi Şub. 21 2011, 01:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : resim düzenleme)
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPtsi Şub. 21 2011, 01:44

[b]canım düzenledim resimlerini açılmıyordu maşallahın var tatlım yeni başlamana rağmen süpersin hayatım ellerin dert görmesin...[/b] papatya
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPtsi Şub. 21 2011, 07:57

Teşekkür ederim canım hem düenleme için hem yorumun için...
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPtsi Şub. 21 2011, 08:23

Maşallah canım çok güzel oluş sağlığınla güzel günlerde kullan İnşallah Ellerine kollarına sağlık canım
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPtsi Şub. 21 2011, 09:59

Allah razı olsun teşekkür ederim ama sanırım satıcam bunları memlekete bi tane hediye göndermiştim şimdi alıcılar çıkmış yaparmı diyolar inşl. kızım müsade ederse bi kaçtane daha yapıp göndericem umarım kullananlar güzel günlerde kullanır Very Happy
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPtsi Şub. 21 2011, 21:43

sevindim canım benim hadi hayırlı kazançlar...
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPtsi Şub. 21 2011, 22:34

Allah razı olsun canım yalnız üstteki ayçiçegi bende hala görün müyor rresmin boyutunu küçültmem mi gerekiyo acaba :S
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptyPtsi Şub. 21 2011, 22:50

canım onuda yaptım ama diğerini yanlışlıkla sildim tekrar yüklermisin canım
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptySalı Şub. 22 2011, 02:58

ekliiim de bide üstüne kadının göz nuru yazsak fena olmıcak dimi Very Happy dur ben onları halledeyim
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kurdela nakışı havlularım   Kurdela nakışı havlularım EmptySalı Şub. 22 2011, 03:44

yaz gülüm bende yazıom sen kendini adınıda yaz

Kurdela nakışı havlularım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kurdela nakışı
» kurdela nakışı
»  Kurdela Nakışı
» kurdela nakışı havlular
» KURDELA NAKIŞI MODELLERİ