KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı

3 posters
YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı  Imgleft2/2Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı  Emptybarbleue  (2/2)

Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı  Empty
MesajKonu: Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı    Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı  EmptySalı Ocak 04 2011, 06:01

Ben bu tür çiçekler gördüğümde ilk anda el emeği olduğunu düşünemezdim. Ancak böyle güzelliklere meraklı olup gönül verince, ilgilenip birazda yapılışıyla uğraşınca hiçde zor olmadığını gördüm. El işleriyle daha doğrusu el emeğiyle uğraşmak, yaptığı ürüne zevkini yansıtmak ve o işte hünerini konuşturmak çok zamanınızı alıyor ama karşısına geçipte böyle güzellikleri seyrettiğinizde ve bunları paylaştığınızda mutluluğunuz ikiye katlanıyor. inşallah en kısa zamanda kendi emeklerimi de sizlerle paylaşırım.
Yukarıdaki güllerin yapılışını fotoğraflarla anlatacağım. (gerçi söze gerek yok resimlerin dili herşeyi anlatıyor)

Organze, tül yada ipek kumaşlardan istediğiniz boyut ve şekilde papatyalar kesin.

Kestiğinz papatyaların kenarlarını mum kullanarak hafifle büzgü olacak şekilde eritin.

kenarları büzülmüş olan papatyaları üstüste koyup ortalarına istediğiniz büyüklük ve renkteki boncuklarla süsleyin. Ayrıca bu boncuklar sayesinde alt yaprakları birbirine tutturmuş oluyorsunuz.

Evetttt işte çiçeğimiz hazır. bu çiçekleri ister kıyafetlerinizi süslemek için ister evinizde bir eşyanızı süslemek için kullanabilirsiniz. Hediyelik havlularda, çantalarınızda, şal, flar,yaka, perde, yastık…….. daha birçok yerde yada saplarını taktıktan sonra vazolarınızda bile kullanabilirsiniz.

netten
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
divane66
yeni üye
yeni üye
divane66

MesajKonu: Geri: Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı    Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı  EmptyÇarş. Ocak 11 2012, 01:46

resimler nerde
filizcicek
yeni üye
yeni üye
filizcicek

MesajKonu: Geri: Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı    Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı  EmptyPaz Mart 04 2012, 09:57

Merhabalar.

Ben siteye üye oldum ama, sizin msj. da gönderdiğiniz linke giremiyorum.

ayrıca, ilgilendiğim, kurdele nakışı, brezilya nakışı , el örgüsü, dantel v.s. görselleri ve tarifleri üzerine tıkladığım halde göremiyorum. Sebebini öğrenebilir miyim acaba...

Sevgilerimle..

Organze, tül yada ipek kumaşlardan çiçek yapımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gül yapımı – İpek Kurdeleden Gül Yapımı netten
» ORGANZE KOLYE YAPIMI
» İpek Kurdeleden Gül Yapımı netten...
» eskı kumaşlardan canta yapımı
» eski kumaşlardan paspas ve yapımı.netten