KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

4 posters
YazarMesaj
cimcime
MODERATOR
MODERATOR
cimcime

nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen Empty
MesajKonu: nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen   nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen EmptyÇarş. Haz. 08 2011, 00:58

neden sorun halledilmiytor şirin neredesin neden ilgilenmiyorsun siteyle bütün elemenalarını kaybedeceksin yani yoksa bıraktınmı bu işi
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen Imgleft2/2nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen   nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen EmptyCuma Tem. 01 2011, 00:07

merhaba canım.ben bu sıteye cok emek verdım canım neden bıkayım ama bu sıte yurtdısının bır sıtesı oldugu ıcın mahkeme kapatmıştı turkıyede yenıden acıldı.şuan tatıldeyım gldıkten sonra yenı duzenlemeler olacak ınş..
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:
nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen Imgleft2/2nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen   nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen EmptyPerş. Şub. 23 2012, 09:44

mrb sırın ılkdefa acıldı sıte aylardır ya ne oluyo bendenmı sorun sızdenmı canım ozledım vaalla sızlerı
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen   nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen EmptyC.tesi Mart 03 2012, 07:02

canım ben sırın sıte malesef gıttı artık yetkıne guvvenıpte tekrar almam uzerıme yazık ettıler benı bul facebook ta durmaz soyadım
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen   nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen EmptySalı Mart 20 2012, 09:26

cok kısı varya ya resım yada bı bılgı verırsen bulcam canım eklıycem ama

nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
1 sayfadaki 1 sayfası