KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Birlikte Yaşadıklarım Birlikte Öldüklerim - Aziz Nesin

YazarMesaj
hypnose87
CO ADMIN
CO ADMIN
hypnose87

Birlikte Yaşadıklarım Birlikte Öldüklerim - Aziz Nesin Empty
MesajKonu: Birlikte Yaşadıklarım Birlikte Öldüklerim - Aziz Nesin   Birlikte Yaşadıklarım Birlikte Öldüklerim - Aziz Nesin EmptyPerş. Mart 11 2010, 23:37

[b][color:bfd4=red]Birlikte Yaşadıklarım Birlikte Öldüklerim - Aziz Nesin kitap tanıtımı - kitap özeti[/color][/b]

[color:bfd4=red]

[b]Kitabın künyesi
Yazar: Aziz Nesin
Yayınevi: Nesin Vakfı Yayınları
ISBN: 9759038560
Basım tarihi: Eylül 2006
Kategori: Türkçe Şiir

Kitap hakkında

Ölen için yazmanın daha bir rahatlığı var açıkçası. Bunu söylemek zorundayım. Ama şunu da eklemek isterim ki, öldükten sonra yazdıklarımı, sağlıklarında yazamazdım, yüzlerine söyleyemezdim anlamına gelmez, ki yazdıklarımın pek çoğunu ve ağırını yüzlerine de söylemişimdir. Ama ben bu insanları hemen hemen hepsini diyebileceğim kertede çoğunu seviyordum, çok seviyordum. Sevdiğim insanların sevmediğim ve bana olumsuz gelen yanlarını, ölümlerinden sonra (bi bakıma arkalarından) yazmak hem kolay değil, hem güzel olmayan bu işi yapıyorum bu kitabımda. Peki neden? Başka türlüsünü yapamam, elimden gelmez de ondan... Her neyse, onu yazacağım.

Bir de, yaşamakta olan yakınları var. Yazan elimi oldukça tutan (tek tutan) budur. Onları incitmek beni de incitir. Çünkü yakınları, ünlü ve değerli ölülerinin eleştirilmesine, olumsuz yanlarının belirlenmesine hiç dayanamazlar, ki onlara hak vermemek elde değildir. Ama bunu bile göze alarak (her zaman ve çok değil) doğruyu (elbette benim öznel doğrumu) yazmaya çalıştım.

Aziz Nesin’in önsözünden.

Kitap kapağı[/b][/color]

[img(200,306)]http://www.ilknokta.com/urun/B/975-9038-56-0.jpg[/img]

Birlikte Yaşadıklarım Birlikte Öldüklerim - Aziz Nesin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Islam’a Kucak Açan Ilk Aziz Topluluk
» Sultan Salahuddin Abdul Aziz Camii - Malezya
» Birlikte ne yapmak istersiniz ??
» tığ işi örgü şemaları ile bırlıkte
» hep birlikte 2010 a kadar sayıyoruz