KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

anlatımlı yelek

YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
anlatımlı yelek Imgleft2/2anlatımlı yelek Emptybarbleue  (2/2)

anlatımlı yelek Empty
MesajKonu: anlatımlı yelek   anlatımlı yelek EmptyPtsi Ekim 19 2009, 19:48

[center][url=http://www.negatif.com/foto/482356/][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [/center]
[size=16][font:27bf=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][color:27bf=#cc33cc]Naz'ın fuşya beyaz yelegi, geçen kış yapmıştım, Naz bu yelegi her eline alışında "çok güzel bir yelegim var" diyo. Bir blogcu arkadaştan aldım tarifini. Sayılarını aynı yaptım ama benim ipim biraz kalın geldi oldukça büyük oldu, Naz bazen giyiyor ama halen büyük geliyor. Bir[color:27bf=#009900] [u]kermes [/u][/color]için lojmandaki arkadaşlarla örgüler yapıyoruz, onun için pek blog ziyaretlerine gelemiyorum arkadaşlar. Daha sonra sık sık ziyaretlerinize gelirim. Yaptıgımız örgüleride sizlerle paylaşıcam.. [/color][/font][/size]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[font:27bf=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][size=16][color:27bf=#993399]Gelelim yelegimizin yapılışına, aslında oldukça basit. Ne kol kesme ne de yaka oyuntusu var, iki parça örüp birleştiriyoruz. Önce fuşya iple[u] 35[/u] [u]ilmek[/u] başlayıp 10 sıra haroşa yapıyoruz, beyaz ipe geçip 3 sıra haroşa, 3 sıra fuşya, 3 sıra beyaz, bu şekilde çizgiler yapıyoruz. 38 tane beyaz çizgi olana kadar örüyoruz, 10 sıra fuşya haroşa yapıp kesiyoruz. Bu uzun parça hem iki önleri hem yakayı oluşturacak.[/color][/size][/font]
[font:27bf=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][size=16][color:27bf=#993399]Arka için[u] 70 ilmek[/u] başlıyoruz. Yine bir beyaz bir fuşya çizgiler yapıyoruz. 13 beyaz çizgi olunca fuşya çizgimizide yapıp kesiyoruz. Resimdeki gibi parçaları birleştirelim, kenarlarınıda tıg oyası yapalım. Birde yakasına katmerli gül yapıp hareketlendirdim, yelegimiz hazır. Yapmak isteyenlere kolay gelsin arkadaşlar,alıntı[/color][/size][/font]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

anlatımlı yelek Empty
MesajKonu: Geri: anlatımlı yelek   anlatımlı yelek EmptyCuma Nis. 16 2010, 03:31

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

anlatımlı yelek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cok şık anlatımlı yelek
» cok şık anlatımlı yelek
» anlatımlı yelek
» yelek anlatımlı
» anlatımlı yelek