KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri Empty
MesajKonu: Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri   Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri EmptySalı Nis. 20 2010, 22:32

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
1: Normal bi şekilde 2 zincir çekilir…
[b][color:f8a7=#800080][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
2: Bir ilmek at ve sonra yeşil ok işaretinin gösterdiği yere yukardan ağağıya doğru tığla bi giriş yap…
[b][color:f8a7=#800080][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
3: İşte girişin şekli. Mavi ok işareti bi önceki resimde yeşil ok işaretinin gösterdiği yerdir[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
4: Pembe ok işareti önceki yer(ler)de yeşil ( ve mavi ) ok(lar) ile gösterilen yerdir.Şimdi tığa ipi dola ve bir yeni ilmek al…
5: Yeni ilmeği çek ( beyaz ok ) Siyahı ise daha önce yeşil mavi pembe oklarla gösterilen yerdir. Sonra tığa ipi dolayıp zaten tığın üzerinde bulunan 2 ilmeğin içinden geçir ( yani [img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
6: Sık iğnenin yapılmış hali. Şimdi de mor ok işaretlerinin gösterdiği yerlere dönüş yapacağız ( buradan itibaren 2. resimden sonrası tekrar edilir yanlız yukardan aşağı çivileme ilmek -tabiri caiz ise- sayısı bundan sonra 2 olacak. Yanlızca başlangıçta 1 tane oluyor. )
7: İki ilmeğin ( önceki resimde mor okla gösterilen ) birden tığa alınış şekli.[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
8: Çevir ve bir ilmek al tığın üzerine. 1 - 2 diye gösterdiğimiz çivileme olarak girdiğimiz ilmeklerin içinden ( ilk 2 tanesinden ) geçir.
[color:f8a7=#800080][b][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[/b][/color][color:f8a7=#000000]10: Resim 9. da tığın üzerinde kalan ilmekleride tığın üzerine ilmek alarak geçir ve bitir. Turuncu okun gösterdiği yerdeki iki ilmğe tığla dikey ( çivileme dediğimiz ) bi giriş yap ve bu şekil ( 2. veya 6. resimden sonrasını buraya kadar sürekli tekrar ederek )devam et. İstediğin kadar yap.
[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
11: İşte bu kadaar…
Ha! Bu arada üstr resimde kırmızı ok işaretlerinin gösterdiği yerlere kirpik diyolar aklınızda bulunsun…[/color]

[color:f8a7=#000000]alıntı

9:Yeni ilmeğin geçirilmiş hali
normal sık iğne ilmeği )…[/color]
hazinn
VIP
VIP
hazinn

başarı
başarı:
Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri Imgleft2/2Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri Emptybarbleue  (2/2)

Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri Empty
MesajKonu: Geri: Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri   Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri EmptyC.tesi Ocak 22 2011, 14:15

EMEGINE SAGLIK

Dantel Anglez Tekniği Anlatım, Örnekleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Firkete tekniği anlatım
» dantel anglez oda takımı
» Dantel Anglez Oda Takımı
» Dantel Anglez Kordonunun Yapımı ve Örnekler
» dantel anglez sehpalar