KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

yalnızlığın acıttığı anlar

2 posters
YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
yalnızlığın acıttığı anlar Imgleft2/2yalnızlığın acıttığı anlar Emptybarbleue  (2/2)

yalnızlığın acıttığı anlar Empty
MesajKonu: yalnızlığın acıttığı anlar   yalnızlığın acıttığı anlar EmptyCuma Mayıs 28 2010, 09:44

Vücudumun her yanına sanki iğneler batıyor. Hastalandım! Üşüttüm muhtemelen, elim kolum tutmuyor.

[img(200,200)]http://estb.msn.com/i/E8/DBA215C1A3F8896CD8CAC9B4403283.jpg[/img]

Yalnızlığın Acıttığı Anlar!

Bu nasıl bir halsizlik böyle? Sanki bu vücut benim değil. Bir çuval gibiyim. Nereye koysanız, orada yığılıyorum.
Yalnızlık en çok böyle zamanlarda koyuyor. İnsan düşkünleşince, daha çok hissediyor. Yaşlanınca ne yapacağım bakalım?
Geçen gün aynı konuyu konuşuyorduk arkadaşlarla, içlerinden biri: “Ben de eskiden düşünüyordum, yaşlanınca da böyle yalnız mı kalacağız diye. Sonra televizyondaki evlilik programlarını seyrettim. Kimler evleniyor bir görseniz. O yüzden merak etmeyin. Biz haydi haydi koca buluruz!” dedi. “Ya o zaman evlilik programları olmazsa, sen yine de çok güvenme” dedim, güldük!
Gerçekten böyle mi düşünüyoruz? Nasılsa yaşlanınca bir koca buluruz diye mi avutuyoruz kendimizi? Peki, birlikte yürünmemiş yolların sonunda buluşmak zor değil mi?
Uzun yılları birlikte geçirip, acı ve tatlıyı paylaşıp, gerçekten bir ömre yol arkadaşlığı yapmak daha güzel değil mi?
Kafası karışıyor insanın. Özgülüğümüzü mü feda edemiyoruz? Başımıza geleceklerden mi korkuyoruz? Neden bu kadar zorlaştı ilişkiler?
Ortada erkek yok klişesini de cebimize koyarak, biraz da bizde hata var mı diye düşünmeden edemiyorum.
Bu konu hakkında yine uzun uzun konuşuruz ancak benim artık elim, kolum gerçekten tutmuyor. Bir an önce yatağa dönmem lazım.
Ancak şu bir gerçek ki; insan hastalandığında yanında şu 3 kişiden birini istiyor: Annesini, sevdiğini veya dostunu! Allahtan birisi benim yanımda, hatta şu anda kapıdan içeri nane limonla girdi. Yarına kadar toparlarım merak etmeyin!
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:
yalnızlığın acıttığı anlar Imgleft2/2yalnızlığın acıttığı anlar Emptybarbleue  (2/2)

yalnızlığın acıttığı anlar Empty
MesajKonu: Geri: yalnızlığın acıttığı anlar   yalnızlığın acıttığı anlar EmptyPtsi Haz. 14 2010, 22:00

Evet güzel birlikte bir hayata yürümüşlük iyilik ,zorluk, yaşanmışlık ama olmaz olsun onunla yaşanmışlık mı denilmesimi sizce yoksa hayatının son baharında karşına çıkmış birinin yaşlılıkta zor zamanlarda yarenlik etmesi mi hayata sizinle ???

yalnızlığın acıttığı anlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seven Anlar..
» alkışlanacak anlar
» trafigin bilmeceye dönüstügü anlar
»  ''Bende şans olsa annemden erkek doğardım'' dediğiniz anlar oluyor mu?