KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Bana yağmurla gelirmisin??????

YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
Bana yağmurla gelirmisin?????? Imgleft2/2Bana yağmurla gelirmisin?????? Emptybarbleue  (2/2)

Bana yağmurla gelirmisin?????? Empty
MesajKonu: Bana yağmurla gelirmisin??????   Bana yağmurla gelirmisin?????? EmptyC.tesi Tem. 31 2010, 20:35

[img]http://s1.directupload.net/images/091118/xgfe96eh.gif[/img]

[center][size=16][color:5834=teal][font:5834=Comic Sans MS][b]Ne kadar tuhaf ve derinlik taşıyan bir durumdayım biliyor musun? [/b][/font][/color][/size]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Hislerimi anlatmak o kadar zor ve yetersiz ki... [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Yazmak bile yetmiyor aslında... [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Yazmak bu defa çare olmuyor, olamıyor duygularıma... Hani şöyle kimseciklerin olmadığı bir yere gitsek... [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Gidebilsek... Kimseler görmese seni... [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Göremese… [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Dokunmasa yüreğine... [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Merhaba, günaydın demese, diyemese... Hani diyorum ya göğsümü açıp saklasam seni oradaki kuytu köşelere...[/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Sadece benim olsan... [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Ne kadar bencilce düşünceler bunlar değil mi? Sevgi bu denli hastalıklı bir hale düşürür mü insanı? [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Aklımı mı oynatıyorum acaba diye soruyorum kendime de... Aklım da var mı ki? Bu sevgi mi ki?[/color][/font][/size][/b]

[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Evet, evet sana tapıyorum... [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Şu anda böyle hissediyorum... Ve bunu sana nasıl ispat edeceğimi bilmiyorum... [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Ve bunu sana neden ispat etmem gerektiğini bilmiyorum... Bilmiyorum işteee... Utanıyorum şu anda... [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Böyle zamanlarda yer de yarılmıyor ki içine giresin [/color][/font][/size][/b]

[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Neyse...[/color][/font][/size][/b]

[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Ahh, yine o gök gürültüsü iştee… [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Yine çalıyor aynı şarkı ve tınısı içimi acıtıyor. [/color][/font][/size][/b]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal][u]Tıpkı elime aldığım bir bıçakla kalbimi deşiyorum hissine kapılıyorum. [/u][/color][/font][/size][/b]
[u][b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Bu denli acıyor yüreğim işte.. Nasıl izah edebilirim ki başka? [/color][/font][/size][/b][/u]
[u][b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Kulağımda, çalan bana armağan bir şarkı, gözümde hayali hep aklımda bir portre, içimde yaralanmaya yüz tutmuş duygular, sokakta ağır ama kararlı yağan yağmur ve sen... [/color][/font][/size][/b][/u]
[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Eee daha ne olsun... Neredesin? [/color][/font][/size][/b]

[b][size=16][font:5834=Comic Sans MS][color:5834=teal]Bana yağmurlarla gelir misin? Lütfen acele eder misin?[/color][/font][/size][/b][/center]

[b][/b]
[b][/b]
[b][/b]
[b][font:5834=Comic Sans MS][size=16][color:5834=#008080]ALINTI....[/color][/size][/font][/b]

Bana yağmurla gelirmisin??????
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÜMRAN SOHBETE GELİRMİSİN
» Sarıl bana...
» ~ Aşk bana hapishane... ~
» Taktı bana...
» Sen bana yetersin