KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

sevgi budur işde..................

YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
sevgi budur işde.................. Imgleft2/2sevgi budur işde.................. Emptybarbleue  (2/2)

sevgi budur işde.................. Empty
MesajKonu: sevgi budur işde..................   sevgi budur işde.................. EmptyPtsi Ekim 26 2009, 11:30

Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine çarpması ile yere
yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulastırmıslar...
Hemşireler, adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar, ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini' söylemişler. Yasli bey huzursuzlanmış, 'acelesi oldugunu istemedigini' söylemiş.
Hemsireler merakla acelesinin sebebini sormuş.
Adamcagiz da 'karim huzur evinde kalıyor her sabah onunla kahvaltı etmeye giderim, geç kalmak istemiyorum' demiş.
'Karınızın, siz gecikince merak edeceğini düşünüyorsunuz herhalde' Demis hemşire.
Adam üzgün bir ifade ile 'ne yazik ki karim Alzheimer hastası ve benim kim
olduğumu bilmiyor' demiş.
Hemşireler hayretle 'madem sizin kim olduğunuzu bilmiyor neden hergün onunla kahvaltı yapmak için koşusturuyorsunuz' demişler.

Adam buruk bir sesle 'ama ben onun kim olduğunu biliyorum' demiş
[right][img]http://www.hanimlarla.com/forum/images/love/misc/progress.gif[/img][/right]

sevgi budur işde..................
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgi budur...
» hayat işde
» Sevgi....
» aşk budur işte..........
» Aşk ikidir sevgi bir....