KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'

2 posters
YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'  Imgleft2/2'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'  Emptybarbleue  (2/2)

'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'  Empty
MesajKonu: 'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'    'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 08:11

[img]http://img5.mynet.com/mgz/gizem-serenay_640.jpg[/img]

Miss Turkey'de ikinci olan Serenay Sarıkaya "Benim için oyunculuk önemli" deyip yarışmadan çekildi.

Miss Turkey organizatörü Can Sandıkçıoğlu, bu sürpriz değişiklikle ilgili şu açıklamayı yaptı: "Miss Universe'e normalde Serenay Sarıkaya'nın katılması gerekiyordu. Ama o 'Oyunculuk kariyerim benim için daha önemli. Yeni bir diziye başlıyorum' diyerek yarışmadan çekilmek istediğini belirtti. Biz de onun yerine Gizem Memiç'i yolladık. Gizem önce Miss Universe'e, bir ay sonra da Miss World yarışmasına katılarak ülkemizi temsil edecek."
Rakipleri çok zorlu
Gizem Memiç, 23 Ağustos'ta Las Vegas'ta yapılacak Miss Universe için geri sayıma başladı. Geçtiğimiz günlerde Amerika'ya giderek diğer finalistlerle birlikte kampa giren Memiç'in zorlu rakipleri var. Bunların başında da Hırvatistan güzeli Lana Obad geliyor.

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'  Imgleft2/2'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'  Emptybarbleue  (2/2)

'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'  Empty
MesajKonu: Geri: 'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'    'Oyuncu oldum yarışmaya gitmem'  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 19:02

teşekkürler

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bizimle birlikte yarışmaya katılmak ister misiniz??
» haydi bayanlar yeni bir yarışmaya katılmaya var mısınız?
» oldum herhalde
» ben öldüm.netten
» Eyvah!!!!! 40 oldum!!!!!!!