KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

'Bir kız için sürünüyorum'

2 posters
YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
'Bir kız için sürünüyorum'  Imgleft2/2'Bir kız için sürünüyorum'  Emptybarbleue  (2/2)

'Bir kız için sürünüyorum'  Empty
MesajKonu: 'Bir kız için sürünüyorum'    'Bir kız için sürünüyorum'  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 08:57

[img]http://img5.mynet.com/mgz/nihat-dogan-12_640.jpg[/img]

"Delikanlı, kadınını döven değil, kadını için dayak yiyendir" diyen Nihat Doğan şu sıralar bir kadın için süründüğünü söylüyor

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan; aşk, aşkı nasıl yaşadığı, delikanlılığın tanımı ve überseksüellik üzerine FHM dergisine konuştu... Ülkemizde her konuda olduğu gibi 'delikanlılık' konusunda da bir kavram karmaşası yaşanıyor. Delikanlılıkla maçoluk birbirine karıştırılıyor. Aslında her ikisi birbirinden çok ayrı şeyler. Bana göre delikanlı kadınını döven değil, kadını için dayak yiyendir. Delikanlı, kadınına sahip çıkar. Delikanlının kendine has kuralları, kendine has edebiyatı vardır. Asla yalan söylemez, riyakarlık yapmaz, başkasının namusuna göz dikmez. Bununla birlikte eşine, dostuna sadık olur. Aslında iyi bir hizmetkardır ve sadece inandığı şeye hizmet eder. Şu anda bir kadın için sürünüyorum. O kadın için köprü altına düşmeme az zaman kaldı.
SADECE SU İÇERİM
Aşkı, okyanusun derinliklerine benzetirim. Gözlerini kapatıp o derinliklere doğru ulaşmak istersin. Ama işin sonunda vurgun yeme ihtimalin de var. Ancak su içebiliyorsam, aşık olduğumu anlıyorum. Aşk yemekten, içmekten keser insanı. Hayatın anlamı o kişi olmuştur artık... Bana überseksüel (maçolukla metroseksüellik arasındaki kişi) diyorlar. Überseksüel olduğumu hiç bilmiyordum. Bu yüzden de moralim çok bozuk. Böyle olduğumu bilmeden 30 yaşıma nasıl geldim diye oturup ağlasam yeridir. Bana saçma geliyor böyle şeyler. Ben zaten her zaman böyle bir adamdım.

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
'Bir kız için sürünüyorum'  Imgleft2/2'Bir kız için sürünüyorum'  Emptybarbleue  (2/2)

'Bir kız için sürünüyorum'  Empty
MesajKonu: Geri: 'Bir kız için sürünüyorum'    'Bir kız için sürünüyorum'  EmptyPtsi Ağus. 16 2010, 19:04

teşekkürler

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sizin için seçtiğim masaüstü için resimler
» mutfaklar için
» grip için
» sehpalar için
» Banyolarınız için....