KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

ne sözler.............

YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
ne sözler............. Imgleft2/2ne sözler............. Emptybarbleue  (2/2)

ne sözler............. Empty
MesajKonu: ne sözler.............   ne sözler............. EmptySalı Ekim 27 2009, 03:54

[font:e754=Arial Narrow][size=25][color:e754=#2e8b57]ßENiMLE TÁRTISÁCÁKSÁN İZİN VER,ßEYNİMİ CIKÁRÁYIM DÁ E$İT $ÁRTLÁRDÁ TÁRTI$ÁLIM...xD

İtLé köpékLé uqra$acak waktim oLsaydı,vétérinér oLup séni tédavi édérdm...!

BİZ HER NE KADAR LOŞ IŞIK ALTINDA MİNİ ETEKLİ KIZLARLA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE MAHALLE KÖŞELERİNDE YAGMUR ALTLARINDA DELİKANLICA SEVMESİNİ HERKESTEN DAHA İYİ BİLİRİZ...!

YüreğimiN KanayaN Bir TaraFı Hep Seni Aradı ßeLki Çaresizdi BeLkidé Umutsuz Ama SevdaLıydı Bu SıradaN Bir Sevgi déğiLDi ÇıkarSız Ve YüReKLiYDi !

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

Sevgiyi Göstereceksin SöyLemek Yetmez,sevgi GözLerinde OLacak SözLerin Yetmez, Sevgi Herşeydir KaLbe HapsediLmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yüreqin Yetmez...!

ÖLmek! kaLbin durmasıı değiL be güzeLiim! qiden sevqiLiniin sırtından vurmasıdır..!

Bir özlenen bir de özleyen varmiş, özlenen hiç gelmezken özleyen gün geçtikçe kahroluyormuş yıllar geçmiş hala özlenenden haber çikmamiş bu hasrete dayanamayan özlenen çaresizmiş ve bir gün özleyen ölmüş.hala özlenenden haber yokmuş meğer özlenen özleyenden ayrildiği gün ölmüş...

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa, kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe: DönMeyene DöN demeK AciZLeRe! HakedéNe YoL VeRMek Bize YaKı$ıR....

HaKKımda Dedikodu YapıP ßoş KoNuŞanLar Déwam EdiN RékLamın iyisi köTüsü oLmaz....

... Birini sewdim:werem oldu Birini sewdim:kanser oldu Birini sewdim:kamyon çarptı Birini sewdim:eşek tepti Birini sewdim:eller aldı KAFAMI BOZMA senide sewerim haaa[/color][/size][/font]

ne sözler.............
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» damar sözler
» ne güzel sözler
» güzel sözler
» Etkileyici Sözler
» kadına ait sözler