KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER

2 posters
YazarMesaj
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER  Imgleft2/2YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER  Emptybarbleue  (2/2)

YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER  Empty
MesajKonu: YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER    YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER  EmptyPerş. Ağus. 19 2010, 02:44

Samsun'da bir bankanın Mecidiye Şubesi'ni soyan Mehmet Murat Pas, iki ay sonra aynı şubeye para yatırmaya kalkınca yakalandı. 14 OCAK

Bursa'da manavda sivribiber kalmadığını öğrenen Sezer Kırbıyıklı 'Bu nasıl manav?!' diyerek domatesleri kurşunladı. 22 OCAK

Adapazarı'nda İnsan Hakları Ulusal Komitesi Başkanlığı'nca mahkumlar arasında düzenlenen resim arışmasında mansiyon kazanan Gültekin Toker'in ödülü, tahliye olduğu için evine ayıpürüldü. Polisi gören Toker kaçtı, ödül
için geldiklerini öğrenince döndü. 28 ŞUBAT

Samsun'da otobüs durağı çalındı. 24 MART

Adana Kümes Hayvanlarını Koruma Derneği horoz dövüşü yaptırırken yakalandı. 3 NİSAN

Erzurum'un Boşçakmak köylüleri, dört katlı apartman büyüklüğündeki kayayı, köylerine düşmesin diye halatla bağladı. 24 NİSAN

Bursa İnegöl'e bağlı 3 bin nüfuslu Cerrati Beldesi'ne 3 bin kişilik cami yapıldı. 29 NİSAN

Antalya'da iki kızıyla evden kaçan oryantal Hatice Topçu, eşi Celal Topçu'nun pantolonlarını, 'Takip etmemesi için' yanında ayıpürdü. 2 MAYIS

Savaş Ay, programına ünlü benzerlerini çıkardı, araya gerçek Ciguli'yi de soktu. Ciguli, benzerlik yarışmasında üçüncü oldu. 24 HAZİRAN

Fransa'da oynanan Türkiye - Brezilya maçında, fotoğraf makinesini sahaya fırlatan Türk'ü, polis filmi tab ettirerek buldu. 8 TEMMUZ

Umut Sanat, Lara Croft filmi tanıtımı için 'Türk Croft' yarışması başlattı. Kadın kahramanı canlandırmak için siteye 19 erkek başvurdu.

Malezya Kralı Kapalıçarşı'dan halı aldı. Kral'a ikram olarak çay getiren garsonlar, halılara çay döktü. 15 EYLÜL

İzmir'de, İzmir ve Nürnberg Emniyet Güçleri arasındaki 'dostluk' maçi 3 -0 devam ediyordu. Ancak Emniyet Müdürü Halil Tataş, 'Dostluk maçı berabere bitmeli' diyerek takıma yenilme talimatı verdi. Bu da olmayınca kaleciye Gol ye!' diye bağırdı. Maç 3 - 3 bitti. 5 EKİM

Hangi ülkede böyle haberler görebiliriz ki?? Smile))Smile)
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:
YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER  Imgleft2/2YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER  Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER    YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER  EmptyCuma Ağus. 20 2010, 02:28

tabiki bizim güzel ülkemizde........... [img]https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_razz.gif[/img]
http://emnkaragol@hotmail.com
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER    YURDUM İNSANINDAN KOMİK HABERLER  EmptyCuma Ağus. 20 2010, 02:50

Razz Smile)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yurdum insanı
» komik öss soruları
» Komik şapkalar...
» Bir Kaç Komik Karikatür
» Teravih namazı Komik yazılar