KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz??

4 posters
YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
 Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? Imgleft2/2 Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? Emptybarbleue  (2/2)

Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? Empty
MesajKonu: Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz??    Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? EmptyCuma Ağus. 20 2010, 12:47

nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
 Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? Imgleft2/2 Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz??    Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? EmptyCuma Ağus. 20 2010, 12:49

Allah bağışlasın bir kızım bir oğlum var...başka istemem...Rabbim olmayanlara versin...
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz??    Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? EmptyCuma Ağus. 20 2010, 19:17

bir kızım bir oğlum var.10 ve 12 yaşlarında.isterdim 4 tane olsun. hiperaktif oldukları için ikiside çok yaramazlardı.halada öyleler.yani çok çektirdiler bana.onun için asla düşünmüyorum daha.uslu olacağına dair garanti verirlerse ancak o zaman. [img]https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_razz.gif[/img]
http://emnkaragol@hotmail.com
nermin73
VIP
VIP
nermin73

MesajKonu: Geri: Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz??    Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? EmptyC.tesi Ağus. 21 2010, 05:40

iki kızım var Allah bağışlasın herkesinkini benimkinide
kararında tuzu tadı iyi isteyene versin rabbim
su.ay
SADIK ÜYE
SADIK ÜYE
su.ay

MesajKonu: Geri: Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz??    Kaç çocuğunuz var/Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?? EmptyC.tesi Ağus. 21 2010, 08:35

valla ben bekarım. ama 5 yıldır yeğenimi bakıyorum. ablam çalıştığı için şuan yeğenim 5.5 yaşında ve bana çok çektirdi çok hareketli , kıpr kıpırdı cadı kızzzz . evlenince bilmiyorum çocuk istermiyim .

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce çocuk sahibi olmak, kötü giden bir evliliği kurtarır mı?
» Tevazu sahibi olmak
» Dolgun dudak sahibi olmak mümkün ..
» Çocuk sahibi olmadan önce dikkat edilmesi gerekenler
» gazzede çocuk olmak