KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Aşkta Gurur Olmaz ...

2 posters
YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
Aşkta Gurur Olmaz ... Imgleft2/2Aşkta Gurur Olmaz ... Emptybarbleue  (2/2)

Aşkta Gurur Olmaz ... Empty
MesajKonu: Aşkta Gurur Olmaz ...   Aşkta Gurur Olmaz ... EmptySalı Ağus. 24 2010, 08:48

Aşkta Gurur Olmaz ...

Her gece direnmeden onu düşünyordum.. Bu aşktı belki bilmiyodum. Daha önce hiç tatmamıştım bu duyguyu. Gözleri hiç aklımdan çıkmıyordu. o kadar güzeldiyki gözleri.. Belki bir ömür o gözlerin beni sevmesini bekliyecektim.. kim bilir belki bu uğurda ölecektim. Tek isteğim o gözlerin beni sevmesiydi. oldu da. o gözler sevdi beni. tüm kalbiyle yaşadı sevdi. O benim herşeyimdi öyle olmuştu.

Onsuz bir dakikayı bile düşünemiyordum. o yoksa ben yoktum bu hayatta. Fakat çok geç farkettim bazı şeyleri. Belki de aşktan kör olan gözlerim çok sonra açıldı. O benim istediğim gibi birisi değildi. Zaten gerekmiyordu da ama çok yıpranıyodum bu aşk beni çok yıpratıyordu. HErşeye gücüm yeterdi. herşey kabulümdü.. Ama o benden ayrılmak istediğini söledi. bütün dünyam yıkılmıştı o an. Ağladım ağladım. Artık o yoktu hayatımda. Tek gerçek buydu kabul etmeliydim. Yaşanmışlara bir perde çekmeliydim.

Ama seviyordum bea onu. Ona aşıktım hemde çook. Bana bunu nasıl söyler diye düşündüm hep. Bu nasıl olur dedim. Artık kafayı yicek bi hale gelmiştim. 1 ay geçmişti ona uzaktan bakmıştım. HEr zamanki gibi tatlı gözleriyle bakıyordu hayata.. Çok güzeldi gözleri. Ama bi hzün vardı o gözlerde anlamını bilmediğim bir hüzün.Yanına gidip soracaktım bu hüznü. Ama yapmadım soramadım. Şimdi elimde olsaydo gidip sormaz mıydım. her günüm her anım onu dşünmekle geçiyordu. mutsuzdum onu çok seviyordum. bu şekilde 2 ay geçti. Ve 2 aydır onu hiç göremedim. cesaretimde yoktu buna. 2 ay sonunda bi telefonla uyandım. karşımdaki kişi O'ydu. ' Seni seviyorum' demişti ve kapatmaştı. O an içimde öyle bi his uyanmıştıki. Mutlulukla karışık bi hzün çökmüştü içime. Hemen evden çıkmıştım. Ona doğru koşuyordum. Evet aşkıma gidiyordum herşeyime... Evlerinin önünde bi kalabalık vardı. Sebebini bilmediğim ama içimi kor gibi yapan bi kalabalık.. Benim herşeyimi tek sevdiğimi kollarına almıştı. Bu olamazdı.. O ölemezdi. O benim herşeyimdi. Henüz gidemezdi.. Ona çok geç kalmıştım. O benim için benden vazgeçmişti. Ben üzülmeyeyim diye yapmıştı bunu.. Ama şimdi ölmek istiyorum. Neden elimde fırsat varken gitmemiştim ona.. Neden onun aramasını beklemiştim neden? Artık çok geçti.. Ben sevdiğimin değerini bilemedim..

Bütün aşıklar şunu bilmelilerki.. Gurur sevdiğinizi geri getirmiyor.. Gururum oldu da noldu o yok artık hayatta.. Ben geç kaldım ama siz kalmayın. Gurur bi fayda getirmiyor.. Sevdiklerinzin değerini bilin...

alıntıdır...

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
Aşkta Gurur Olmaz ... Imgleft2/2Aşkta Gurur Olmaz ... Emptybarbleue  (2/2)

Aşkta Gurur Olmaz ... Empty
MesajKonu: Geri: Aşkta Gurur Olmaz ...   Aşkta Gurur Olmaz ... EmptySalı Ağus. 24 2010, 21:23

asla gurur olmamalı evet çok şükür gurur yapmam çok sveiyom ondan herhal Smile)

sağol ablam

Aşkta Gurur Olmaz ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ilk üyelerden oluşum gurur verici
» Aşkta yarın yoktur !
» Aşkta sınır var mı fotoğrafı?
» bişey olmaz
» Aşkta yaş farkı önemli midir???