KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

önce rüzgar sonra güneşim ol

2 posters
YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
önce rüzgar sonra güneşim ol Imgleft2/2önce rüzgar sonra güneşim ol Emptybarbleue  (2/2)

önce rüzgar sonra güneşim ol Empty
MesajKonu: önce rüzgar sonra güneşim ol   önce rüzgar sonra güneşim ol EmptyÇarş. Ekim 28 2009, 09:01

Bu gün gökyüzünün yagmurlarla dolu bulutlarına baktım...Üstüme yagan o yagmurun ve o yagmur bulutlarının altında seni düşündüm, seni hayal ettim...Bulutları kendime, o bulutlar arasından arada bana göz kırpan güneşide sana benzettim....Ben duygu, hüzün,özlem ve hasret yüklü bulutum...İçerimde şimşekler çaksada, yıldırımlar çıksada, hepsi sadece kalbime saplanıyor...Biliyormusun ben sadece kendi yagmurumla ıslanırken sen ne kadar güneş olup beni kurutmak için ugraşsanda, çabalasanda bir rüzgar olup beni dagıtmadıgın müddetçe,sen kuruttukça ben tekrar ıslanacagım...
Amacım bulut olupta senin önünü kapatmak degil,sadece sana yakın olmak...Seninle yan yana olmak...Sen biliyorsun her zaman gönlümde açan bir güneşsin...Şimdi senden rüzgar olmanı,içi hüzünlerle, duygularla,özlemlerle dolu olan bulutları dagıtmanı istiyorum...Biliyorum bir güneş kadar uzaksın.Sana dokunamam,seni sarıp sarmalayamam.
İşte bu yüzden artık birazda rüzgar ol,es yık,dagıt.Biliyorumki beni dagıtırken beni sarıp sarmalayacaksın...Çok azda olsa bana dokunacak,içi dolu olan bulutlarımı etrafa saçıp yok edeceksin...Daha sonra tekrar güneş ol.İşte o zaman bende sana masmavi gök yüzü olacagım...Benimle var olucaksın,hep
yanımda kalıcaksın...Koskoca bir gök yüzü ve o koskoca ve masmavi gökyüzünde sadece sen ve ben kalacagız...Geceleri ay,yıldızlar,saman yolu ikimize, ışıklarıyla,görüntüleriyle bize gösteriler yapıcak...Sen artık geceleri batmıyacaksın.Sadece ışıklarını kapatıp başını bana yaslayıp bu güzel ve muhteşem gösteriyi izliyecegiz...Kuyruklu yıldızlar etrafımızda dolanıcak,onun ışıgıylada ben gözlerinden kalbine dogru akacagım...
Sen bu güzel ve muhteşem gösteriyle beraber başın dizlerimde uyuyacaksın...O kadar çok mutlu olucaksınki, sabah oldugunda yavaş yavaş dizlerimden kafanı kaldırıp o mutluluk ve sevinç içerisinde güneş olup tekrar etrafına ışık ve sıcaklık saçacaksın...Bende tekrar masmavi gökyüzü olup senin yanında olacagım...Taaki sen dinlenmek için başını gögsüme koyana kadar....

Hadi birtanem önce rüzgar, sonrada güneşim ol,ol ve gel bana...Kır zincirlerini,haydi kır...Ben her zaman oldugu gibi halen senin esmeni bekliyor olacagım...
Bekleyenin nerede bekledigini mutlaka bilir beklenen...
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
önce rüzgar sonra güneşim ol Imgleft2/2önce rüzgar sonra güneşim ol Emptybarbleue  (2/2)

önce rüzgar sonra güneşim ol Empty
MesajKonu: Geri: önce rüzgar sonra güneşim ol   önce rüzgar sonra güneşim ol EmptyÇarş. Ekim 28 2009, 09:06

[b]harıka yazı saol abla...[/b]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com

önce rüzgar sonra güneşim ol
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» git rüzgar al getir onu
» Rüzgar İle Yağmur Aşkı
» rüzgar gülü motifi
» anlatımlı ruzgar gulu modeli
» önce ve sonra