KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

KADININ GÖZNURU Günlüğü...

+4
umran
tebessüm
AkideŞekeri
nesko
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
KADININ GÖZNURU Günlüğü... Imgleft2/2KADININ GÖZNURU Günlüğü... Emptybarbleue  (2/2)

KADININ GÖZNURU Günlüğü... Empty
MesajKonu: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyÇarş. Eyl. 01 2010, 23:11

Evet Sevgili Hanımlar!

Artık bizim de bir günlüğümüz var!!!

Günlük hayatınızdan kesitler alarak burada bizlerle paylaşabilirsiniz...Sevinçlerimizi ,üzüntülerimizi,hastalığımızı,sağlığımızı,başımızdan geçen olayları vs.... anlatırız...

Kişisel olarak bir nebzede olsa rahatlarız değil mi???

Herkese güzel paylaşımlar dileyerek açılışı yapıyorum..
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyÇarş. Eyl. 01 2010, 23:18

ablam çok güzel düşünmüşsün tabi zaman zaman paylaşmak istiyor demi çok güzel bir fikir emeğine yüreğine sağlık ablam
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:
KADININ GÖZNURU Günlüğü... Imgleft2/2KADININ GÖZNURU Günlüğü... Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyÇarş. Eyl. 01 2010, 23:19

Sevgili Günlük...Merhaba...

Kadının Göznuru Sitesinde olmaktan çok mutluyum...günden güne arkadaşlarımla tanıştıkça daha da çok bağlanıyorum...pc yi açınca ilk işim ikinci evime bakmak oluyo Very Happy

Bugün benim hiç halim yok...Başım kazan gibi ...Sanki hasta olucam..Birsürü iş beni bekliyo...netten bir hanım kınası için sipariş verdi mi?vermedi mi?tam belli değil günü daralıyo...ne yapacağımı bilmiyorum...siparişe başlasam bir türlü ,başlamasam bir türlü...Bakalım ne olacak???

Şimdilik bu kadar ... yine gelicem günlük ...
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyÇarş. Eyl. 01 2010, 23:23

[quote:0043="AkideŞekeri"]ablam çok güzel düşünmüşsün tabi zaman zaman paylaşmak istiyor demi çok güzel bir fikir emeğine yüreğine sağlık ablam[/quote]

Teşekkürler Akideşekerim....sizlerinde paylaşımlarıyla günlüğümüzün hayat bulması,sayfalarının kalınlaşması dileğiyle... Very Happy
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyÇarş. Eyl. 01 2010, 23:27

SAĞOL ABLAM GÜZEL Bİ PAYLAŞIM..

BUGÜN İŞLER ÇOK YOĞUN KAFAYI YİCEM BRUDA
umran
CO ADMIN
CO ADMIN
umran

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPerş. Eyl. 02 2010, 09:52

benimde siparişlerim var..sıcaklar bir taraftan.oruç bir taraftan.siparişlerimi yapmam gerekiyor elim kolum kalkmıyor......bayram yaklaşıyor ...temizlik yapılacak.bayramda misafirlerim gelecek...hazırlık yapılacak.söyleyin hanımlar ben daha ne yapayım.........
http://emnkaragol@hotmail.com
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPerş. Eyl. 02 2010, 19:11

cumartesi pazar sınavlarım var stresten kafayı yiyecem bide işteki sorunları beni delirtti zaten ben ne yapacam bende bilmiyorujm
bana dua edin nolur...
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPerş. Eyl. 02 2010, 22:04

Dualarımız sizlerle arkadaşlar...Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun inşallah.... allaha emanet ol dost
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPerş. Eyl. 02 2010, 22:08

Sevgili günlük....

Ben yine geldim...benimde siparişlerim belli oldu...teslim günü de daraldı...ben de daraldım...keçeden kına için kaftanlı kızlar yapıcam .... inanki işimi sevmesem yapıcak halim yok...

yine gelirim inşallah... bye
nermin73
VIP
VIP
nermin73

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPerş. Eyl. 02 2010, 23:12

bende yine geldim dükkana cicekler beni bekliyor
iftara yemek yapcam
arkadaşım gelcek sohbet edeceğiz
gün güzel iş biter sağlık olsun
burda ki arkadaşlarımı çok seviyorum hepinizi tanımasamda
seviyorum iyiki varsınız iyiki burdasınız
ben bu pc e kızıyom ama sizin yüzünüzden onuda sevyom ya Very Happy
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyCuma Eyl. 03 2010, 00:07

Smile)

güzel dilekleriniz için sağolun

[b]Allah yüzünüzden gülücük eksik etmesin...[/b]
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyC.tesi Eyl. 04 2010, 22:47

Selam günlük...

İstanbul bugün yağmurlu...Tam uyku havası...Ama benim salı gününe yetişmesi gereken siparişlerim var...Sırtım çok ağrıyor...biraz siteye bakıp iş başı yapmam lazım...Rabbim hepimize sağlık versin...

tekrar görüşürüz inşallah...by byyyy Very Happy
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPaz Eyl. 05 2010, 23:08

Günlük yine ben geldim... Very Happy

kimsenin geldiği yok Sad

Bugün kısmetse işlerimi halledeyim...sonra hep beraberiz...şimdilik hoşçakal bye
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPaz Eyl. 05 2010, 23:34

[b]MERHABA GÜNLÜK
NESCO ABLA ÜZÜLMESİN BENDE BURDAYIM ORUÇDAN ŞU SON GÜNLER İİ DEĞİLİM AMA BAKIYORUM YİNEDE
SINAVIM İYİ GEÇTİ ÇOK ŞÜKÜR ARTIK SONUÇLARA KALDI İŞİM BİDE EYLÜL 26 DA VAR ONLARIDA VERİRSEM İÇİM RAHATLAYACAM İNŞALLAH..

SELAM VE DUA İLE...[/b]
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPtsi Eyl. 06 2010, 03:05

merhaba günlük dün çok yoğun bir gün geçirdim sabah kalkınca ilk işim hastaneye gidip arkadaşımı ziyaret etmek oldu sonrada eve gelip apar topar yenibosnaya halama iftara gittim dünüm yollarda geçti ay ablam sen yanlızmı kaldın burada hiç kıyamam sana canım ablam
toprakcığım bende senin sınavını çok merak ettim iyi geçmesine çok sevindim çok dua ettim canım sana inşallah güzel sonuçlar alırsın eline ve rahatlarsın inşallah tekrar gelirim
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPtsi Eyl. 06 2010, 11:41

Toprakçım inanki çok sevindim canım...Başarılar diliyorum...yolun açık olsun Rabbim yardımcın olsun canım...

Üzülme Akidem takılıyorum sizlere...

şuan çok mutluyum...sitemize bitter_im gelmiş...demekki bizi yapmacık sevmemiş Very Happy

ikinci mutluluğum siparişlerim 10 dakika evvel bitti..kısmetse yarın postaya vericem...Hemen kendimi buraya attım...Sizleri çok özledim kızlar....

oley oley oleyyyyyy cheers cheers cheers Very Happy Very Happy
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPerş. Eyl. 09 2010, 12:15

Hayırlı Bayramlar Günlük... Very Happy

Bu gün çok yorucu geçti ama güzel bir gündü...şu an gözlerim kapanıyor...ama ben bişeyler yazmaya çalışıyorum Very Happy Bana hadi git yat dermisin?????? Very Happy

Ben yatıyorum...başım çok dönüyor...kısmetse yarın görüşürüz byyyyyy... bye
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPerş. Eyl. 09 2010, 21:27

nesko ablam Bayramının güzel geçmesine çok sevindim

merhaba sevgili günlük
yine bir bayram daha geldi geçiyor Allah (cc) razı olsun arkadaşlardan akrabalardan beni yine yanlız geçmediler her bayram gibi yine buruk yine aynı Allah Tanki yoğun geçiyor çok şükür buğün yine misafirlerim olacak inşallah misafirlerim olunca ben çok mutlu oluyorum yine gelirim inşallah
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPerş. Eyl. 09 2010, 22:48

Akidem kolay değil canım biliyorum...Rabbim sabırlar versin...Babacığının Anneciğinin mekanı cennet olur inşallah...Allah Rahmet eylesin...

selam günlük...Ben geldim

İşlerimi bitirdim.Biraz nette takılıyım dimi...Bulduğum güzel konuları sitemize ekliyeyim Very Happy
AkideŞekeri
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
AkideŞekeri

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyCuma Eyl. 10 2010, 00:10

Allah (cc) razı olsun güzel ablam çok sağol dost
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyC.tesi Eyl. 11 2010, 10:52

Sen de sağol AKİDEMMM..... Very Happy

selam günlük...

çok mutluyum...basketbolda Sırbistan'ı yendik...Beşiktaş'ım kazandı...
üzüntülüyüm...Ramazan Bayramı bitti...Daha nice Ramazanlara bayramlara sağlık ve huzur içinde erişmemiz dileğiyle...Bu ay 6 gün orucunu tutmaya niyetim var..inşallah Rabbim nasip ederde tutarım...

sizleri seviyorum arkadaşlar...şimdilik by byyyy....
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPaz Eyl. 12 2010, 06:27

sağolun canlarım ablalarımm sizleri seviyorummm Allah razı olsun güzel dilekleriniz için

dün günüm çok güzel geçti bugünde iyiyidi hamd olsun yuvarlanıp giiyok işte..

işlerinizde kolaylıklar diliyorum canlarım...
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPaz Eyl. 12 2010, 06:30

ablacım Allah daha nice ramazanlar bayramlar nasip etsin
Allah tutacağın oruçlarınıda kabul etsin..
nesko
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
nesko

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPaz Eyl. 12 2010, 06:56

sağolasın Toprakçığım... dost ...Allah razı olsun canım...

selam günlük...

Bu gün İstanbul yağmurluydu...günüm çok şükür güzel geçti...şimdi aklım yarım saat sonra başlıcak olan basketbol maçında...inşallah kazanırız Very Happy cheers
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: KADININ GÖZNURU Günlüğü...   KADININ GÖZNURU Günlüğü... EmptyPaz Eyl. 12 2010, 09:26

ablam basket maçında yeniliyorduk ama sonuca bakmadım

1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» ne olursan ol kadinin goznuru .com a uye ol..
» KADININ GÖZNURU 1 Yaşında...
» İYİKİ VARSIN 'KADININ GÖZNURU'
» Kadının Göznuru üyeleri kaç yaşında????
» Sizin için KADININ GÖZNURU'nun anlamı nedir?