KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

bu onun tavrı

YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
bu onun tavrı Imgleft2/2bu onun tavrı Emptybarbleue  (2/2)

bu onun tavrı Empty
MesajKonu: bu onun tavrı   bu onun tavrı EmptyÇarş. Eyl. 22 2010, 10:44

Sevgili N., “Bugün Seviyor, Yarın Vazgeçiyor” isimli yazıda anlattığım karakterlerin ortak özellikleri, dengesiz olmalarıdır.

Bu Onun Tavrı!
Bu dengesizlik, birlikte olduğunuz süre boyunca devam eder. İstisnalar kaideyi bozmaz elbette ama ben bugüne kadar değişenini görmedim.

İşin enteresan tarafı böyle davranan kişilerin, birlikte oldukları insana karşı tavırları böyle! Yani, aynı sorunlu kişi başka biriyle birlikte olduğunda bu hareketleri yapamayabiliyor. Ender de olsa bu tarz vakalar var.

Ancak sen, seni ilgilendiren kısma bakmak zorundasın. Bu kadar dengesiz bir ilişkiye güvenip, evlilik gibi ciddi bir kuruma girmeyi göze alabilecek misin?

Mektubundan kullandığın cümlelerden ve seçtiğin kelimelerden yola çıkarak, şu kanıya vardım ki, bu yanlış bir tespit de olabilir: Sen aslında onunla evlenmekten çok, evlenmek istiyorsun! Bir yere, birine ait olma duygusundasın. Kendine ait bir yuva peşindesin ve hayatında var olan kişi şu anda o olduğu için, onunla yürüyorsun. Bu başka biri de olsa evlenmeyi göze alırdın gibi geldi bana.

Bu durumu lütfen kendi içinde tartış ve yolunu bul. Bu dengesizlikler birkaç yıl sonra çok daha fazlalaşacak. O zaman bir de kucağında çocuk olursa, hiç ayrılamayacaksın. Hadi evladın babasız büyümesin diye, o belli bir yaşa gelene kadar bekleyeceksin. Sonunda mutsuz, hayata umutsuz bakan, hayatında başka noktalarda tatmin olamadığı için çocuğunu merkez haline getirip gereğinden fazla ve abartılı ilgilenen, sıkıntılı bir kadın haline gelebilirsin. Bütün bu olasılıkları düşün. Gerekiyorsa bu evliliği biraz ertele. Yaşın daha çok genç. Hayatında gerçekten ne olmak istediğine, nerede olursan kendini mutlu hissedeceğine bak. Fotoğrafı gözünün önüne getir. Hayat hep aşk dolu anlardan oluşmayacak. O zaman katlanabilecek misin? İyi düşün ve kararını ver.

Sevgilerimle

Candan Ünal

bu onun tavrı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» buraya onun adını yaz
» YAŞAMA EVET DİYEREK ONUN TÜM SUNULARINI SEVGİYLE KUCAKLIYORUM
» Küçükken kimi örnek alırdınız?Büyüyünce onun gibi olmak isterdiniz?