KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...

+7
-MeDceZiR-
güllük
vildann
başak
cagan
sirinadmin
tebessüm
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... Imgleft2/2Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... Emptybarbleue  (2/2)

Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... Empty
MesajKonu: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPerş. Ara. 16 2010, 19:06

[color:1c58=blue][size=18]Arkadaşlar desenimiz bu ... [/size][/color]

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img29/2816/fotoraf086.jpg[/img]

[size=18][u][color:1c58=blue]Malzemeler:[/color][/u]

1-İpek ve Organze Kurdele(20 mm)
2-İp,İğne ve Makas
3-Ortası boş kurdele işlenecek 1 adet havlu
4-Kum Boncuk
5-Boru Boncuk [/size]

En son hüzün tarafından Paz Ara. 19 2010, 20:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... Imgleft2/2Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyCuma Ara. 17 2010, 07:32

bende yapmak istıyorum ya vaktım yokkkkkkkkkkkkkkkk of baslasammı napsam acep?
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPtsi Ara. 20 2010, 23:43

çok basit senin yerinde olsam kaçırmam zor değil katlamalı gül tekniğiyle yapıcaz. kalp
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ara. 21 2010, 01:53

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img844/9459/fotoraf150.jpg[/img]

[color:085b=blue][b]katlamalı güllerden yapıyoruz havluya işleyeceğimiz kadar...[/b][/color]

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img714/581/fotoraf159.jpg[/img]

[color:085b=blue][b]deseni sarı renkli karbon kağıdıyla havluya çiziyoruz.[/b][/color]

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img832/3432/fotoraf174.jpg[/img]

[img]https://2img.net/r/ihimizer/img90/8952/fotoraf175.jpg[/img]

[b][color:085b=blue]KATLAMALI GÜL YAPIMI[/color][/b]

[img]http://farm4.static.flickr.com/3512/3835697585_f8b5d40d66.jpg[/img]
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ara. 21 2010, 09:52

model hosmus canım ama ben bu gulu cok denedım beceremıyom nedcez ya
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ara. 21 2010, 19:13

[quote:ee1c="cagan"]model hosmus canım ama ben bu gulu cok denedım beceremıyom nedcez ya
[/quote]

[size=18]tatlım istersen başka bildiiğin çiçeklede yapabilirsin ama bunu yapmak o kadarda zor değil
al eline iğneyi kudeleyi sar dik aynı resimdeki gibi kurdeleyi çeviriyosun dikkat et sen bi kaç kez dene tekrar
ben yardımcı olurum tekrar sana.[/size]
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyÇarş. Ara. 22 2010, 02:06

tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPerş. Ara. 23 2010, 22:11

başak
yeni üye
yeni üye
başak

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyC.tesi Ara. 25 2010, 03:52

çook güzel olmuşş
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPaz Ara. 26 2010, 06:53

tmm bakcez artık canım uçalım bu ara kolumu bıle kaldıramıyom ya yatak dosek oldum valla bıraz gec baslasam yetısememmı sıze malzemem hazır ama ben deyıl No
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPaz Ara. 26 2010, 19:11

[b]canım zaten ortada yapacak kimse yok bi ben yapıp bitirdim sende istediğin zaman yapıp resimlersin canım.[/b]
vildann
prenses
prenses
vildann

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPaz Ara. 26 2010, 21:46

çok güzel olmuş ben fırsat bulup başlayamadım en yakın zaman da inş yapabilirim
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPaz Ara. 26 2010, 23:47

inşAllah canım takıldığın yerde sorabilirsin yaptığında resimlersin.
güllük
yeni üye
yeni üye
güllük

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ara. 28 2010, 01:58

e tabi canım hamarat kadının hali başka oluyooo sevsinlerrr Razz
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ara. 28 2010, 02:05

[b]sağol dadlum beğenmene sevindim[/b]
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ocak 04 2011, 07:06

anlatımı eklermısn canımm
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ocak 04 2011, 07:07

resmı yok canımmmmmmmmmm
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ocak 04 2011, 19:54

şirinemm hepsi resimlerde açık belli oluyo sende resimler açılmamış az bekle açılıyo yada sayfanı yenilersin açılmazsa öptüm...
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPaz Ocak 09 2011, 06:22

ellerıne saglıkcanım super olmus ya bayıldım durumu bılıyom hala kotuyum ılk zamanlar benı cok zorluyo allah yardımcım olsun pale
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPaz Ocak 09 2011, 19:33

canımsın Allah yardımcın olsun dediğim gibi yapmak istersen çiçekleri yapıp yollarım sana ben bunun seccadesini falanda yapıyorum bitsin resimlicem.
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ocak 11 2011, 09:34

ay canım sagol ya dusunmen yeterlı bıraz kendıme gelıyım denıycem yapamassam goruselım senle yardımcı olursun artık canem kızlar
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptySalı Ocak 18 2011, 23:01

tamam tatlım her zaman yardımcı olmaya hazırım öptümmmmmm dost
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPtsi Ocak 24 2011, 21:42

evet çok güzel olmuş kaçırdıgım için çok üzüldüm.. nasip artık elimde havlu var yaptıgım onu bitirince bundan yapayım bari renkleri cok hoş olmuş ellerine sağlık canım çok güzel olmuş flower
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPtsi Ocak 24 2011, 21:50

sağol canım geç kalmış olabilirsin ama yapılışı burda zaten müsait olduğunda yaparsın elinde havlu dantelimi var ihtiyacım var bu aralar havlu danteline ucundan resimleyiver Smile)
-MeDceZiR-
MODERATOR
MODERATOR
-MeDceZiR-

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...   Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz... EmptyPtsi Ocak 24 2011, 22:44

yok canım ya Sad elimdeki kurdela nakışı havlu bilgısayar pc

Birlikte Kurdele Nakışı Havlu Yapıyoruz...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» kurdele nakışı havlu
» kurdele nakisi mor havlu
» kurdele nakışı süperr havlu
» KURDELE NAKISI HAVLU MODELLERİ
» kurdele nakışı havlu modeli.netten