KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı

YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı Imgleft2/2Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı Emptybarbleue  (2/2)

Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı Empty
MesajKonu: Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı   Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı EmptyPtsi Ekim 12 2009, 10:21

önce çiçekleri yaptım.6 sır[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çiçek yapraklarının arasından birbirlerine zincirle bağladım ve zincirden şişime ilmek çıkardım.2 ilmek al-1 ilmek at örneği ni yani diğer isimleriyle sarhoş bacağı-sıkı yönetim örneğimi yaptım.daha sonra diğer kısmınada aynı çiçeği uyguladım.Angora bi ip ve 6 nolu şiş ile 1 no lu tığ kullandım.
[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[b]MALZEMELER:[/b]ışıltılı ip,küçük oya halkaları,1 nolu tığ. . YAPILIŞI: Üstte görünen balıksırtı kısmı yapıyorsunuz.İstediğiniz büyüklüğe göre ayarlıyabilirsiniz. Sona uçtan biraz bAğ için bırakıp 10 zincir çekip halkamıza sabitliyoruz.ve yaprakları 5 e tamamladıktan sonra tekrar 10 zincir çekip bağlıyoruz.böyle böyle devam ediyor.Yukarıda bakınca daha iyi anlıyacaksınız..
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı Empty
MesajKonu: Geri: Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı   Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı EmptyÇarş. Nis. 21 2010, 22:49

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çiçekli Şal modelinin örnekli yapımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AĞ ÖRNEKLİ ŞAL
» çiçekli şapka yapımı netten...
» AHTAPOT ÖRNEKLİ ŞAL
» hasır örneği modelinin yapılışı
» örnekli şal modeli