KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri

+4
tebessüm
antepli
süslü
sirinadmin
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri Imgleft2/2Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri Emptybarbleue  (2/2)

Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri Empty
MesajKonu: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Kas. 16 2009, 23:11

[b]örnekleri[/b] [url=http://www.bakterim.com][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[b][color:0166=#336600]çok hoş fular örneği[/color][/b]

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[b][color:0166=#336600]tığ işi fularlar[/color][/b]

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] resim küçültülmüştür. Gerçek boyuta dönmek için tıklayın. 800x600.[url=http://www.bakterim.com][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[b][color:0166=#336600]değişik fular modelleri[/color][/b]

[color:0166=#336600]»[/color] [img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[url=http://www.bakterim.com][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
süslü
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
süslü

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ara. 28 2009, 08:34

cok guzel emegınıze saglık alltan 3 cıceklı bordole atkınızın motıflerının nasıl yaptınız benımde yegenime ypmk ıstyrumda benı bılgılendırırsenız sevınırm
antepli
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
antepli

başarı
başarı:
Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri Imgleft2/2Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ara. 28 2009, 09:53

çok hoş...bere atkı takımlı olanı beğendim....
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ara. 28 2009, 20:13

[quote:b6d8="süslü"]cok guzel emegınıze saglık alltan 3 cıceklı bordole atkınızın motıflerının nasıl yaptınız benımde yegenime ypmk ıstyrumda benı bılgılendırırsenız sevınırm[/quote]

[size=18]tatlım bunlar netten modeller hangisini istiyosun anlamadım ben sen hangisi istiyon iyice anlat yardımcı oluruz canım[/size]
cagan
MODERATOR
MODERATOR
cagan

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptySalı Ara. 29 2009, 08:08

emegıne saglık canım ustekını cok begendım cok hos duruyo yapmayı denıycem
süslü
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
süslü

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptySalı Ara. 29 2009, 10:01

bere ve atkı takım olanı beyendım motıf motıf yapılanı
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptySalı Ara. 29 2009, 10:18

[quote:52f3="Adminiye"][b]örnekleri[/b] [url=http://www.bakterim.com][/url]

[url=http://www.bakterim.com][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[url=http://www.bakterim.com][/url][/quote]

[size=18]canım bunu mu diyosun ??[/size]
eren
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
eren

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyÇarş. Ara. 30 2009, 04:25

emeğine sağlık bende eltieltiyeküs modelini yapmıştım
süslü
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
süslü

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyÇarş. Ara. 30 2009, 04:48

[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] canım kucuk cocouklar ıcınn olanı mor ve pembe karısmıolanı
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyÇarş. Ara. 30 2009, 06:25

[quote:b0e2="Adminiye"]
[url=http://www.bakterim.com][/url]

[url=http://www.bakterim.com][/url][/quote]

[size=18]bu mu canım ???[/size]
süslü
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
süslü

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyÇarş. Ara. 30 2009, 08:05

evet bıtanem
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyÇarş. Ara. 30 2009, 22:26

canım çiççeklerin yapılışını falan öğretirim de şapkada tepeden başlarsın canısım ama örneğin aynısını çıkaramayız heralde
süslü
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
süslü

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPaz Ocak 03 2010, 09:54

zaten bana atkısı lazım sapkasını yapamam yardımlarınızı beklıyom yomu bu modelı bana gosterecek emınım kı vardır kımse benden yardımlarını esırgemez......
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPaz Ocak 03 2010, 11:15

canım bunun anlatımını eklemıştım ben sıtemızde var bebek atkı sapka modellerine bakarsan bulursun canım
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
süslü
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
süslü

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPaz Ocak 03 2010, 19:15

ben baktım fakat bulamdım lınkını atarsanız sevınırım
siyahlale
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
siyahlale

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:27

netten alınmıştır

En son toprak tarafından Ptsi Ocak 04 2010, 09:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : resim düzenleme)
siyahlale
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
siyahlale

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:29

üye olarak bizlerde netten resim ekleyebiliyormuyuz bilmiyorum.inşallah ters birşey yapmamışımdır
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:35

tabiki ekliyebiliyosunuz katılımlarınızı bekliyoruz
siyahlale
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
siyahlale

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:39

netten alıntı

En son toprak tarafından Ptsi Ocak 04 2010, 09:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : resim düzenleme)
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:42

ekleyinde kodunu resim ekle yerine yapıştırın yoksa ben tekrardan düzenlemek zorunda kalıyorumm
resim üzerine gelip sağ tıklayıp kopyala yaparakda cvp yerine yapıştırabilirsiniz
kendi ekleyeceklerinizi yeni konu yazan yeri tıklayıp kendibaşlığınızada ekleyebilirsiniz
tşkler...
siyahlale
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
siyahlale

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:48

images ten yüklüyorum aldığım html yi yanındaki yere yapıştırmak istiyorum ama sağ tıklama olmuyor.kilitli falanmı acaba
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:52

orayı tıklayın ctrl v ye basarak yapıştır yapın
siyahlale
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
siyahlale

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:55

yok canım.yükleme yapamıyorum.dediğiniz gibi de yaptım.
siyahlale
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
siyahlale

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:57

[url=http://www.postimage.org/image.php?v=gx1uUCtr][/url][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nettten alıntı
siyahlale
AZiMLi ÜYE
AZiMLi ÜYE
siyahlale

MesajKonu: Geri: Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri   Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri EmptyPtsi Ocak 04 2010, 09:57

farklı yerden yükledim oldu,yardımlarınız için teşekkür ederim

Şık Kolay Örülebilen Örgü Fular Modelleri,Tıg İşi Fular Modelleri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» örgü modiflerden fular modelleri.netten
» Çok kolay örgü elbise...
» şık örgü fular
» Kolay Örgü Bayan Hırkası ve Yapılışı
» Bebeklere kolay örgü süveter modeli