KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

İşte BAzı Yahudi Malları

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

İşte BAzı Yahudi Malları Empty
MesajKonu: İşte BAzı Yahudi Malları   İşte BAzı Yahudi Malları EmptySalı Ekim 13 2009, 05:32

ArkadaşLar bunları ltfn aLmayın bn her koka kola aldıımda bir müslüman çocuğun kanını içmiş gibi hissediyorum ltfn aLymayın...İsraile boykotu bizlerde destekleyelim ltfn.

[color:76e3=green][b]ACE - ALDAYS - ALGİDA - ALO - ALORKO - ARİEL - AXE - BALLERİNA - BARCLAY - BIBO - BLENDAX - BRUT - CALVE -CAPPY - CARREFOUR - CARTEDOR - CARUSUN - CHESTERFIELD - CIF -CLEAR - CNN - COCACOLA - CORNETTO - DANONE -DISNEY - DOMESTOS - DOVE - DUNHILL - ELİDOR - FANTA - FEBREZE - HR ORGINS - IBM - IMPULSE - IPANA - JACOBS - JOHNMON - KENT - KITKAT - KIWI - KLEENEX - KNORR -KOMİLİ - KOROPLAST - KRAFT - LEGGS -LEVER - LİPTON -LM - LOREAL - LUX - MAGGI - MAGNUM - MARLBORO -MAX - MAXWELL - MC DONALDS - MILKA - MİS - NESCAFE - NESQUIK - NESTLE - NOKIA - OLD SPANAC - OMO - ORGANİCS - ORKID - PALLMALL - PANTENE - PARLIAMENT -PRIMA - PRINGLES - PROFILO - REJOICE - REXONA - RİNSO - SALEM - SANA -SARALLE - SCHWEPPES - SENSUN - SİGNAL - SOLERO -SPRITE - SUAVE -TANG - TIMOTE - TURKUAZ -UNIPRO -VAKKO - VARTA - VİECNETTA - VİM - WINSTON -YUMOŞ [/b][/color]

[color:76e3=orange][b]Nablus’taki Necah Üniversitesi Siyasi Bilimler Profesörü Abdüssettar Kasım, Siyonistlere ait malların boykot edilmesini isterken, bu malların alınmaya devam edilmesinin Filistinlilere yönelik katliama destek anlamına geleceğini belirtti.
Kasım, açıklamasında “İsrail mallarını alan kişi İsrail işgal devletini gönüllü olarak desteklemiş sayılır. Ayrıca bu tutum İsrail’in Filistin’e ve Müslüman halklara yönelik saldırılarına güçlü bir destektir” ifadelerini kullandı. Bir kiloluk İsrail hurmasının fiyatının 35 Şikel olduğunu ifade eden Kasım, bir kg. İsrail hurması alan kişinin 44 mermi fiyatını İsrail’e ödediğini, bunun da 44 Filistinli ya da Lübnanlının öldürülmesine yardım etmek anlamına geldiğini ifade etti.“Niçin Özerk Yönetim, Filistinlileri n ihtiyaç duymadığı ya da elinde alternatifinin bulunduğu ürünlerin ithalini yasaklamıyor?” şeklinde konuşan siyasi bilimler profesörü, Özerk Yönetim yetkililerinin bu topraklar için mücadele vermediğini savundu.

Vakit [/b][/color]
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
İşte BAzı Yahudi Malları Imgleft2/2İşte BAzı Yahudi Malları Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: İşte BAzı Yahudi Malları   İşte BAzı Yahudi Malları EmptySalı Ekim 13 2009, 06:20

emegıne saglıkablam
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: İşte BAzı Yahudi Malları   İşte BAzı Yahudi Malları EmptySalı Ekim 13 2009, 06:27

[color:9140=blue]bişi değil canım tşkler[/color]

İşte BAzı Yahudi Malları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAHUDİ KÖFTESİ-ŞANLIURFA
» GÜNLÜK BAZI DUALAR
» bazı ünlülerin gerçek isimleri
»  Resulullahın Dilinden Bazı Dualar
» Bazı şeyleri oluruna bırakacaksın...