KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

sevdiğin kadın bendim

YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
sevdiğin kadın bendim Imgleft2/2sevdiğin kadın bendim Emptybarbleue  (2/2)

sevdiğin kadın bendim Empty
MesajKonu: sevdiğin kadın bendim   sevdiğin kadın bendim EmptyC.tesi Kas. 21 2009, 04:09

[b][size=16][b][img]http://img.blogcu.com/uploads/talihoyunlari_ask.jpg[/img][/b][/size][/b] [center][b][color:5cba=red][size=16][b]Son 6 aydır alış veriş yaptım sevdama,indirim de yoktu dayanamadı ruhum[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]Aciz kaldı,almak istemediklerini aldı.[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]Faturasını yollarım aşk sana.[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]Önce kelimelirimi harcadım,azar azar kredim yoktu başka sonra bağırdım avaz avaz, [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]duyguları ucuzlamış gördüm zaman içinde,yinede almadan yapamadım [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]az defolar göz çıkarmazdı nasılsa,biraz tamirle kullanırım uzun yıllar dedim.[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]Israrla gezindim gönül çarşımda benim olsun dediğimi seyrettim vitrin camı ardında,[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]beni al diye bağıran ,aldığımda üstüme duygularıma uymayan ,[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]renklerine kapıldığım ruhumu saracak giysilere baktım [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]hayranlıkla,yinede aldım.[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]Yanıldım eskisi kadar sağlam değildiler,yavaş yavaş tenimde eridiler, [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]dokumasından sevdayı çalmışlar,rengi soldu iki yıkamada,aşk katmayı unutmuşlar,[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]ipleri çürük atmaya başladı,bedenimi sardıkça,ısıtmadı ruhumu titretti,[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]ilk bahar ayazında,uzaklaşmalımıyım ,sevdam açıktamı kalmalı,[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]ince bir yalnızlık örtüsüne bürünüp duyguları kendimi sıcak tutmalı,[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]güvenmemelimi yoksa aşk satıcısına,ne yapmalı..???[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b][img]http://blufiles.storage.msn.com/y1pmVLM4Rjss1PkhKNhfwM4QthBCJvP9w_WsC2OHCnpfF27OCY0KYX0cajYWDWO-KyJ[/img][/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]ŞİMDİ OKUDUN MU AŞKI?[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]ANLADIN MI?[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]YETMEZ Bİ DAHA OKU..[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]EZBERLE..[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]SONRA GEL YİNE..[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]BELKİ O ZAMAN KONUŞURUZ AŞKI SENİNLE..[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]BELKİ O ZAMAN...[/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b][img]https://2img.net/r/ihimizer/img67/9454/zorumagiden9jd4vw6.jpg[/img][/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]ateşe koşan kelebekler gibi koştum sana [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]tüm şehir gördü beni, [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]bir tek sen görmedin...[/b][/size][/color][/b]

[b][color:5cba=red][size=16][b]şiir kokan ellerimi tuttun [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]bedenimdeki arzuyla seviştin [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]törpüledin korkularımı [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]gözlerimin kahvesinden içtin hatırlıyor musun..? [/b][/size][/color][/b]
[b][color:5cba=red][size=16][b]sevdiğin o kadın bendim...

ALINTIDIR[/b][/size][/color][/b][/center]

sevdiğin kadın bendim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Senin Sevdiğin Kim?
» sevdiğin olmak istedim
» sevdiğin kadar sevilirsin
» ~ senin hiç sevdiğin oldu mu? ~
» kadın...................