KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

anlatımlı atkı bere modeli

YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
anlatımlı atkı bere modeli Imgleft2/2anlatımlı atkı bere modeli Emptybarbleue  (2/2)

anlatımlı atkı bere modeli Empty
MesajKonu: anlatımlı atkı bere modeli   anlatımlı atkı bere modeli EmptyC.tesi Ara. 05 2009, 00:14

_N;63519][img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[color:2b5e=black][b][u]Berenin yapılışı[/u][/b]:[/color]
[color:2b5e=black]6 numara sise 16 ilmek attim ve 1*1 lastik [url=http://www.kadinforumu.com/][color:2b5e=black]ördüm[/color][/url] 19 sira 20. siraya gelince iki taraftan eksilttim (sadece bir tarafta) iki ilmek kalana kadar bu islemi tekrarladim, bir ilmegi digerinden gecirerek tek ilmegi kapatmadan bir kenara biraktim, böyle yedi parca daha ördüm, biraktigim tek ilmeleri bir kerede toplayarak tepe kismini bitirmis oldum, kenarlini diktikten sonra alin kismini ayıp cevreledim, ayıp 7 sira yaptim.. Tepe dügmesinide 4 zincir cektim icini iki sira ayıp ile doldurup tepesine diktim, papyon icin uyguladigim yolsa 6 ilmek attim sise ve 1*1 lastik örüp her sirada iki kenardan arttirip 16 ilmege cikardim 3-4 sira arttirmadan ördükten sonra yine kenarlardan eksilttim 6 ilmek kalincaya kadar, bir ilmegi 5 ilmegin icinden gecirerek büzdürdüm alt kismida igne ile bürdürdüm, orta kisminda tembellik yapip iple dolayarak fiyonk sekli verdim, berenin alin kismina diktim..[/color]

[color:2b5e=black][b][u]Atkının yapılışı:[/u][/b][/color]
[color:2b5e=black]Atkiyi nako sitesinde ki örgü ögreniyoruz kisminda ki "sihirli örgü" yöntemiyle ördüm, [/color]
[color:2b5e=black]31 ilmek attim ve 1*1 lastik ördüm (bu örgüde mantik tekli sayilarla baslamak) 45-50 cm ördükten sonra ön kisminda düz ilmekleri sise gecirdim ters ilmekleri serbest biraktim, ters ilmekleri söktükten sonra siste kalan düz ilmekleri bir kerede topladim ve boyun kismima ayarlayarak diktim, ve bereye ördügüm fiyonkun bir kac ilmek az alani yani minik olanini örüp diktim.[/color][/QUOTE]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

anlatımlı atkı bere modeli Empty
MesajKonu: Geri: anlatımlı atkı bere modeli   anlatımlı atkı bere modeli EmptyÇarş. Nis. 21 2010, 03:58

[img(299,111)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

anlatımlı atkı bere modeli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» anlatımlı bere ve atkı modeli
» anlatımlı atkı ve bere modeli
» çocuk atkı bere modeli
» bebek atkı ve bere modeli
» ATKI BERE MODELİ