KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

bir beyin hanımına mektubu

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

bir beyin hanımına mektubu Empty
MesajKonu: bir beyin hanımına mektubu   bir beyin hanımına mektubu EmptyPaz Ara. 06 2009, 22:23

[font:2e99=Comic Sans MS][color:2e99=red][b][color:2e99=darkred][color:2e99=black][font:2e99=Comic Sans MS][color:2e99=black][b][color:2e99=darkred]BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM [/color][/b][/color][/font]

[font:2e99=Comic Sans MS][color:2e99=red][b][color:2e99=darkred]ve izzetli,hürmetli, akıllı,gayretli, şevkatli, güzel yüzlü, şirin sözlü,melek huylu,çelebi kollu,nazik belli,şirin yıldızlı,has ve talihim,kızlarımın annesi,gönlümün canan esi inci tanesi hatunum ve hanımım huzuruna candan selamlar ve gönülden dualar edip, ol mülayim hatırın kat kat sual ederiz .Allah’ın birliğine emanet veririz . [/color][/b][/color][/font]

[font:2e99=Comic Sans MS][color:2e99=red][b][color:2e99=darkred]Benim güzel hanımım,benim emektarım .ne keyiftesin, ne haldesin ne demdesin ne eğliyorsun,ne işliyorsun iyimisin,hoşmusun allah yardımcın olsun kendin küçük iken bizlerin hizmetine düştün.Allah emeklerini zayi etmesin ,seni bana bağışlasın bir dahi dünya gözüyle ile görüşmek müyesser eylesin. Amin.. [/color][/b][/color][/font]

[font:2e99=Comic Sans MS][color:2e99=red][b][color:2e99=darkred]acep cihanda senin gibi varmıdır.Hanımım O tatlı ,bakışını seveyim.hiç fikrimden gitmezsin .böylece ayan gönlümde durursun .maşallah maşallah benim nazlı aşığım ,senin için her yerde ,dualar ediyorum, inşaalah seninle diz dize verelim de, güzel dualar ve kitaplar okuyalım .Alahu taala ya aşık olalım ,sefalar edelim. Bir küçük kız gördüm,hemen sana benzettim .selam-sabah ettim .sesi dahi sana benzerdi .senin hatırın için sokak ortasında ona yarenlik edip ahvalini sordum. bir ihtiyar annesi varmış, hasta, ona ekmek götürürmüş. [/color][/b][/color][/font]
[font:2e99=Comic Sans MS][color:2e99=red][b][color:2e99=darkred]on lira paraverip onu halas edip sevabını sana bağışladım. [/color][/b][/color][/font]

[font:2e99=Comic Sans MS][color:2e99=red][b][color:2e99=darkred]Alahuteala sendenrazı olsun .zira ben senden yer-gök dolusu razıyım . Allah bütün çocuklarımızı bağışlasın,amin …Benim hakkımda siz bana dünyada yetersiniz hak teala seni bana dünyada bağışlasınve ahirette firdevs-i alada dahi seni bana versin.amin ,ya erhame,r-rahimin
[color:2e99=black]alıntı[/color][/color][/b][/color][/font]

bir beyin hanımına mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beyin nasıl beslenir
» Beyin Çalıştırma Metodları...
» beyin gücünüzü koruyun
» herkez kendi beyin yapısını öğrensin
» beyin eksersizi yapın unutmayı unutun