KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

birazda geyik yapalım okursanız tabii

YazarMesaj
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:
birazda geyik yapalım  okursanız tabii Imgleft2/2birazda geyik yapalım  okursanız tabii Emptybarbleue  (2/2)

birazda geyik yapalım  okursanız tabii Empty
MesajKonu: birazda geyik yapalım okursanız tabii   birazda geyik yapalım  okursanız tabii EmptyPerş. Ara. 10 2009, 06:16

[b][i][color:a136=#9932cc]1-ilahi AZRAİL,sen adamı öldürürsün[/color][/i][/b]
[size=12][color:a136=#9932cc][b][i][img]http://www.kadinforumu.com/images/smilies/smile.gif[/img] [/i][/b][/color][/size]
[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]2-sık sık ameliyat olun içiniz açılır[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]3-oğlumun adını mafya koydum ben artık mafya babasıyım[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]******1959 da içilen kahvenin hatrı dolmuştur,duyrulur[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**sizde bit şampuanı varmı?kirlendi hayvancıklar[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**bende şeytan tüyü yokepilasyonla aldırdım[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapın çok zevkli oluyor[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**abi,beni niye anlamıyonsende idrak yolları enfeksiyonumu var[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**ölüm korkusu sürekli değil,mezarda biten bi duygu[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**beşbinkere söyledim abartmayı bırak[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]bu tüp bebek hatalı hep gaz kaçırıyor[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**temel fransaya gitmiş tabelada fransa yazısını görünce (aaaaa burayıdamı sabancı almışş demişşşşş[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**eğer dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**ey yükselen,yeni nesil in ulan aşağıya[/color][/size][/b][/i]
[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]-[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**adamın biri bigün eczaneye sinek ilacı almaya gitmiş kasiyer ona sineğinizin nesi var diye sormuş[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**son gülen sen olcaksın çünkü geç anlıyorsun[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**şiddete karşı savaş açınşiddet yanlılarını kurşunlayın[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**eğer turist sezonundaysak ,neden onları avlayamıyoruz?[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**çocuğun biri birgün saçını islatmadan şampuanlamış annesi(aman oğlum hiç ıslatmadan şampunalanırmı die sorunca çocuk _/*ama anne üzerinde _kuru saçlar içindir yazıo__ demişşş[/color][/size][/b][/i]

[i][b][size=12][color:a136=darkorchid]**selam!!ben AYDAN şenerhadi yaaaaabende DÜNYAdan neil armstrong[/color][/size][/b][/i][

birazda geyik yapalım okursanız tabii
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» birazda spor yapalım mı ? :))
» birazda bılgı yarışması yapalım
» sonuna kadar okursanız keyif alıp düşünecek çok sey bulursunuz
» Birazda güneşlenelim mi????
» sadece rejim deyil birazda yaşam tarzı