KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter

2 posters
YazarMesaj
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:
harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter Imgleft2/2harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter Emptybarbleue  (2/2)

harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter Empty
MesajKonu: harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter   harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter EmptySalı Ara. 15 2009, 21:41

[table:587b border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"][tr][td:587b class=hr colSpan=2]
[/td][/tr][tr][td:587b colSpan=2][url=http://hobidunyam.womanforum.net/birlikte-ormek-ystedioimiz-i-orguleri-f198/orgusepetynden-yesylbeyaz-suveter-t7812.htm?p_vote=81739&eval=plus][color:587b=#ce18bd]+[/color][/url]
----
[url=http://hobidunyam.womanforum.net/birlikte-ormek-ystedioimiz-i-orguleri-f198/orgusepetynden-yesylbeyaz-suveter-t7812.htm?p_vote=81739&eval=minus][color:587b=#ce18bd]-[/color][/url]

[color:587b=#ce18bd][img(603px,423px)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[img(587px,422px)][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sevgili Yumak yeleğin yapılışını siz ve beğenen tüm örgüseverler için yazıyorum. Önü 71 ilmek başlanıyor.5 sıra haroşa örülüyor.Sonra 2 sıra beyaz ile düz örülüyor.Kenardaki lastik 8 ilmek.önün tam ortasındaki 3 ilmek birlikte örülüyor.Bu işlem iki sırada bir, 14 kez yapılıyor.Sonra 4sıra daha örülüp koltuk için 14 haroşa örülüyor.Bununla beraber yaka da kesilmeye başlanıyor.Koltukta 5 sıra haroşa olunca 6 ilmek kesilip diğer taraflara devam ediliyor.Yaka 4 sırada bir kesilecek.Omuzlarda lastiklerle birlikte 28 ilmek kalıyor.

Diğer önde, ön lastiğin 8. sırasında ve 7 tane yeşilden sonraki beyazda ilik açılıyor.İkinci ilk lastiktan sonra 9 ilmek örülüp açılıyor.Fakat bunu siz de ayarlarsınız.

Arka 85 ilmek başlanıyor.

Umarım size faydalı olacak şekilde anlatmışımdır.Sevgiyle kalın.

İpini ve kaç numara şişle ördüğümü sormuşlardı. Fakat kusura bakmayın gözümden kaçmış sanırım.Ben Linate falez ilşe ördüm. Nako rekor ile aynı ve 2,5 numara şişle ördüm.

[/td][/tr][/table]
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:
harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter Imgleft2/2harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter   harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter EmptyÇarş. Ara. 16 2009, 01:44

çok güzel böle bişe yaptırcakdım kendime kısmet olmadı
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter   harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter EmptyÇarş. Ara. 16 2009, 05:27

teşekküler

harıka yeşil beyaz anlatımlı süveter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» harıka suveter anlatımlı
» YEŞİL SÜVETER
» YEŞİL VE BEYAZ ÇOK HOŞ BOLEROLAR
» YEŞİL BEYAZ HOŞ YELEK
» kızlar için yeşil süveter