KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
OOO KİMLER GELMİŞ

Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...
KADININ GÖZ NURU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KADININ GÖZ NURU

KADININ EL EMEĞİ GÖZNURU PAYLAŞIM FORUMU .HOŞGELDİNİZ :
En son ziyaretiniz : Çarş. Ara. 31 1969
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  iletişimiletişim  

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....

+2
Aynurr
nazlıcan
6 posters
YazarMesaj
nazlıcan
usta üye
usta üye
nazlıcan

başarı
başarı:
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... Imgleft2/2YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... Emptybarbleue  (2/2)

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... Empty
MesajKonu: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyCuma Ara. 25 2009, 12:37

MERHABA CAN DOSTLARIM.
ALLAH İZİN VERİRSE İNŞ. YARIN KÜTAHYAYA KIZIMA GİDİYORUM Smile ORDANDA BURSAYA KIZKARDEŞİME GİDECEĞİM. 10 GÜN SİZLERDEN AYRI KALACAĞIM.
AMA AKLIM SİTEMİZDE SİZLERDE OLACAK, HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEYECEĞİM.
YOL HALİ... HAKKINIZI HELAL EDİN.
İYİKİ VARSINIZ İYİKİ SİZLERİ TANIMIŞIM
HEPİNİZİ SEVİYORUM VE SEVGİLERLE ÖPÜYORUM [img]http://www.kadiningoznuru.com/users/3113/12/92/97/smiles/37574.gif[/img]

VE GİTMEDEN YENİ YILINIZI KUTLAMAK İSTEDİM.

[color:b4b0=#a60053]Yine bir yıl yaklaşıyor bu yılda da sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu sağlıklı bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum. [/color]
[color:b4b0=#a60053]Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar bizlerle olsun.[/color]
[color:b4b0=#a60053]En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.. [/color]

[color:b4b0=#a60053]Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum[/color]

[color:b4b0=#a60053]keşke' lerimizin olmayacağı, İyi' kilerimizin bol olacağı bir yıl diliyorum.[/color]
[color:b4b0=#a60053]dualarımdasınız, dualarınızda olmak dileğiyle..........[/color]
[color:b4b0=#a60053]YENİ YILDA DA SİZ DOSTLARIMLA OLMAK UMUDUYLA....[/color]
[color:b4b0=#a60053]YENİ YILINIZ HAYIRLI VE KUTLU OLSUN[/color]
[color:b4b0=#a60053]DOSTCA KALIN............ SEVGİLER[/color]
[color:b4b0=#a60053]NAZLICAN...........[/color]
[color:b4b0=#a60053][img(372px,326px)]http://img1.loadtr.com/b-321473-YENİ_YIL_MESAJI.jpg[/img][/color]

yokluğumda beniiiiiiiiiii unutmayınnnnnnnnnnn [img]https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_lol.gif[/img] [img]https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_razz.gif[/img]
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyCuma Ara. 25 2009, 13:15

canım seninde yeni yılın kutlu olsun. bende kayseriye gideceğim abim için hastanedeler ilik vereceğim dualarınızı eksik etmeyin sevgiler..
Aynurr
MODERATOR
MODERATOR
Aynurr

başarı
başarı:
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... Imgleft2/2YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... Emptybarbleue  (2/2)

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyC.tesi Ara. 26 2009, 02:10

arkadaşlar bende sizin ve diğer arkadaşlarında yeni yılını canı gönülden kutluyorum,gülcelem sizede geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, inşallah geldiğinde iyi haberlerle gelirsin, bizide sevindirmiş olursun canım..
nazlıcan sanada hayırlı yolculuklar diliyorum....
http://www.mutfaksenin.blogcu.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyC.tesi Ara. 26 2009, 05:49

çok teşekkür ederim Aynur Hanım..
hicran-k
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
hicran-k

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyC.tesi Ara. 26 2009, 10:41

gülcelem dualarım seninle
iyi haberlerle dönersin inşallah şimdiden geçmiş olsun bol şifalar

nazlıcan sanada iyi gezmeler sağlıkla git özlem dindir ve dön
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyC.tesi Ara. 26 2009, 11:22

tşk ederim Sevgi Ablam
sirinadmin
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
sirinadmin

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyPaz Ara. 27 2009, 11:24

sızlerı cok ozleyecegım gule güle gidın gelın allaha emant olun..allah yardmcın lın olsun gulcelemım.ıyıkı varsınız.cabuk donünnnnnn..sızler oldan olmazzzz
https://minikkelebekler.yetkin-forum.com
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyPtsi Ara. 28 2009, 05:10

[b]sizlerinde yeni yılı kutlu olsun hayırlara vesile olsun inşAllah izni ilahi ilee[/b]
[b]gülcelem ablacım Allah şifa versin abiye hayırlısıyla hastalığından kurtulur Allah yardımcınız olsun...[/b]
antepli
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
antepli

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyPtsi Ara. 28 2009, 10:05

hastalara şifa,dertlilere deva olsun bu yeni yıl....gülcelem Allah acil şifalar versin .....
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyPerş. Ocak 07 2010, 06:05

teşekkürler arkadaşlar hayırlı haberlerle döndüm çok şükür..
tebessüm
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
tebessüm

başarı
başarı:

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyPerş. Ocak 07 2010, 09:45

hoşgeldin ablacım hayırlı haberle döndüğüne sveindim Allah kimsenin kalbiini kırmasın...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....   YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere..... EmptyCuma Ocak 08 2010, 03:49

amin cnm hb..

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM.... görüşmek üzere.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kurban bayramınız kutlu olsun..
» 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun...
» Doğum Günün Kutlu Olsun ...SEVGİLİ AkideŞekeri...
» Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili hypnose87...
» Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgili antepli...